Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II N7100 1,849 TL ile satışta (MEDCELL garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.grupanya.com/alisveris/firsat/samsung-galaxy-note-ii/grupanya-m1-pk-c0-4585-4118-2198?utm_campaign=mailing&utm_medium=email&utm_source=grupanya-m1-pk-c0-4585-4118-2198&mlgrcd=75377_2198

Uzun zamandır Note N7000 almak isteyen biri olarak giriş fiyatı gayet cazip geldi (Note N7000 hala 1300 civarında satıldığına göre)

• piyasaya yeni giriyo biraz beklenmeli....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

piyasaya yeni giriyo biraz beklenmeli....
    Bence fiyat çok iyi.. Avrupa için bile 650-800 Euro arası fiyatı var.. 2200 ile TR'ye girecek deniyordu.. Bakalım, distrübitör garantisi ile kaça satılacak.. Beklemek lazım, haklısın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodubad

Bence fiyat çok iyi.. Avrupa için bile 650-800 Euro arası fiyatı var.. 2200 ile TR'ye girecek deniyordu.. Bakalım, distrübitör garantisi ile kaça satılacak.. Beklemek lazım, haklısın..

Alıntıları Göster
    cihaz süper bir cihaz AMA, note ve galaxy s3 kullanmış birisi olarak bu cihazlar araç kullanırken (biliyorum yasak :) ) büyük sıkıntı yaşatmakta. Alırken mutlaka bunları düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangunes

cihaz süper bir cihaz AMA, note ve galaxy s3 kullanmış birisi olarak bu cihazlar araç kullanırken (biliyorum yasak :) ) büyük sıkıntı yaşatmakta. Alırken mutlaka bunları düşünün.

lütfen başkalarının hayatınıda tehlikeye atmayın her telefon sakıncalı araç kullanırken kulaklık icat edildi bahaneniz yok....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    cuma günü telpa garantili 1850'den satışa çıkacak deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gewa

cuma günü telpa garantili 1850'den satışa çıkacak deniyor.

Alıntıları Göster
    Bitmiş bile ( 3 adet)
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Bitmiş bile ( 3 adet)

Alıntıları Göster
    http://www.grupanya.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-note-2?irc=sb-dc-cp

1800 tl ye düşmüş.

Medcell olmasaydı kesin alırdım bu fiyata.
    Hakkında olumsuz birşey bulamadım açıkçası ama olumlu da göremedim.
    Riske giremedim.

Satış fiyatı 2.250 tl olacak deniyor bu arada!

• quote:

Orijinalden alıntı: savatager

http://www.grupanya.com/istanbul/firsat/samsung-galaxy-note-2?irc=sb-dc-cp

1800 tl ye düşmüş.

Medcell olmasaydı kesin alırdım bu fiyata.
    Hakkında olumsuz birşey bulamadım açıkçası ama olumlu da göremedim.
    Riske giremedim.

Satış fiyatı 2.250 tl olacak deniyor bu arada!

Alıntıları Göster
    Distrübitör garantili fiyatı tam olarak bileniniz var mı? 1.850 ve 2.250 arası bariz fiyat farkı var

• quote:

Orijinalden alıntı: goodubad

Distrübitör garantili fiyatı tam olarak bileniniz var mı? 1.850 ve 2.250 arası bariz fiyat farkı var

Alıntıları Göster
    1725 lira telpa'dan bayiye cikis imis
    1800-1900 arasi satilacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

Alıntıları Göster
    Çok kolay telaffuz edilen fiyatlar oldu bunlar artık 1800 lira az mı ? asgari ücretle çalışan birinin maaşının iki katından fazla.Herkesin kendi parası tamam ama vermeyin verdirmeyin bu yüksek fiyatları telefonlara bence.Çok büyük bir teknoloji ve tüketim çılgınlığı var dünyada Allah sonumuzu hayır etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Çok kolay telaffuz edilen fiyatlar oldu bunlar artık 1800 lira az mı ? asgari ücretle çalışan birinin maaşının iki katından fazla.Herkesin kendi parası tamam ama vermeyin verdirmeyin bu yüksek fiyatları telefonlara bence.Çok büyük bir teknoloji ve tüketim çılgınlığı var dünyada Allah sonumuzu hayır etsin.

yaw ii güzel ewet pahalıda ne alaka allah sonumuzu hayır etsin.. konuyu bağladığın yer çok saçma.. tr de 2200den satışa çıkar..uzun sürede inmez.. millet s3den sonra note2ye daha çok rağbet gösterecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

Alıntıları Göster
    Emre hocam,
    geçmişte ben de sizin gibi düşünüyordum ama bu cihazların
    bilgisayar + kamera + telefon
    yerine kullanıldığını, ve özellikle laptop taşıma ihtiyacını birçok kişi için giderdiğini düşünürsek bazı insanlar için 1500 gibi rakamlar hiç de fena sayılmaz.
    Tabi ihtiyacı olmadan sırf psikolojik nedenlerle alan da milyonlarca insan var... Ancak birinci gruptaki insanları da düşünün.

Ben olmuşken siyah istiyorum ama bulamıyorum. Beyaz harici herhangi bir renk nerede bulabilirim. Bu tür cihazlarda beyaz renk nedense IPOD ile hava atma meraklısı tiki kızları çağrıştırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

yaw ii güzel ewet pahalıda ne alaka allah sonumuzu hayır etsin.. konuyu bağladığın yer çok saçma.. tr de 2200den satışa çıkar..uzun sürede inmez.. millet s3den sonra note2ye daha çok rağbet gösterecektir..

Zaten ben de bu duruma tepki göstermiştim.Neyse alacak olan alır zaten benimki sadece kendi vicdanımla alakalı görüşlerim kimseye lafım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

Zaten ben de bu duruma tepki göstermiştim.Neyse alacak olan alır zaten benimki sadece kendi vicdanımla alakalı görüşlerim kimseye lafım yok

Alıntıları Göster
    büyüklüğünden dolayı note 2 nin çok fazla ilgi göreceğini sanmıyorum.
    en azından s3 kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

en azından s3 kadar...

note 1'le 2 arasında çok büyük fark yok bu yüzden aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum.
  • quote:

quote:

en azından s3 kadar...

note 1'le 2 arasında çok büyük fark yok bu yüzden aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum.

note 1 inde çok ilgi gördüğü söylenemez.
    pil yüzünden çok şikayet var.
    büyük ekranlarda kırılma çatlama problemleri de çokça görülüyor.
    bu kadar büyük bir cihazı telefon olarak aktif kullanmak için çok özen gerekiyor.
    adeta pamuklar içinde saklamak lazım.bunun da günlük kullanıma ne derece uygun olduğu tartışılır.
    ama güzel bi tabletphone o ayrı...

• quote:

quote:

quote:

en azından s3 kadar...

bu kadar büyük bir cihazı telefon olarak aktif kullanmak için çok özen gerekiyor.
    adeta pamuklar içinde saklamak lazım.bunun da günlük kullanıma ne derece uygun olduğu tartışılır.

Alıntıları Göster
    note 1'in ne kadar sattığını bilmiyorum ama samsung beklenenden daha fazla sattık gibi birşey söylemişti sanırım.ekranıyla ilgili bu kadar problem olduğunu bilmiyordum.dayanıklı gorilla ekran var halbuki.

• quote:

quote:

quote:

en azından s3 kadar...

Alıntıları Göster
    koyu renk nereden alabilirim. siyah ya da mavi rastlayan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

Bu bilgi için kaynağınız nedir?

(Teyit alabilme açısından soruyorum, yanlış anlaşılmasın)

Zira 800 Euro zaten yurtdışı piyasa satış fiyatı olacak.
    Aynı şekilde Note idi ve 2150 tl civarı satışa çıkmıştı.
    Eğer Note II, 1800 tl olursa;
    aşırı yüksek fiyat olmasına rağmen, işim için gerekli olduğu üzere, hemen alacağım.
    16 Ekim'de direkt Samsung'dan alırım hatta, lansmana da uğrayıp.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.