Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2 Orjinal ROM 2.3.5 bluetooth hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben ROM'u 2.3.5'e yükselttikten sonra ilk defa bluetooth kullanacaktım ki ne göreyim. bluetooth u açar açmaz telefon saçmalamaya başladı ve sürekli kendisini açıp açıp kapattı ve bunun bir sonu olmadı. Ben önce bluetooth tan kaynaklandığını anlamadım, çünkü bluetooth kullanmıyorum. Batarya çıkar reset at derken durmadı. Çünkü her defasında bluetooth açık olarak başladığı için yeniden resetliyordu kendini alet. Ben de birkaç defa deneyerek bluetooth u sistem başlangıcında kısayolundan kapatınca sorun kalmadı ve düzeldi. Sonra test için birkaç defa daha bluetooth u açarak resetin ondan kaynaklandığını gördüm..

Bu sorun sizde var mıdır bir test yapıp sonucu buraya yazabilir misiniz? Herkeste var ise Samsung'a bilgi verelim. Yoksa ben servise bireysel gideyim...

• Denedim bende problem yok. Dosya da gönderdim. Benimki de orjinal yazılım, root yok.
  • tamam teşekkürler. benimkinde de sorun yoktu ancak ne oldu ise oldu. dün bir mıkmatıs ile baya bi etkileşim oldu telefonda ondan olmuş mudur acep? donanımsal bilgisi olanların yorumunu bekliyorum, teşekkürler... tabi bu arada bluetooth kapalı idi...
  • arkadaşlar yurtdışı forumlarda araç kiitleri ile ilgili bu sorunla karşılaşılmış. Ülkemizde böyle bişeyle karşılaşan olmadı mı? çözümü sorgulamaktan vazgeçtim :)...
  • ben de Kies üzerinden 2.3.5'e yükselttikten sonra aynı bluetooth problemiyle karşılaştım. Şu an kullanamıyorum yani bluetooth özelliğini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator278

ben de Kies üzerinden 2.3.5'e yükselttikten sonra aynı bluetooth problemiyle karşılaştım. Şu an kullanamıyorum yani bluetooth özelliğini..

benim anlattığım gibi mi oluyor ? açılmaya çalışıyor sonra sürekli yeniden başlıyor ta ki açılışta bluetoot u kapatmaya başarana kadar ?
  • aynen o şekilde oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator278

aynen o şekilde oluyor..

diğer bir konu altında wipe yapın yeniden rom u kurun dediler odinle ancak gerek olmadığını düşünüyorum ben. 2.3.6 orjinal rom gelmek üzere, ondan sonra da olmazsa öyle yapıcam artık.
  • ayni sorun bende de var ne yazik ki duzeltilmesi icin kies e yeni rom dusmesini bekliyorum. bu yuzden servise verip bilmem kac gun beklemek koyar acikcasi
  • dün bende 2.3.5 e güncelledim telefonumu kiess ile ama şuan için sorun yok,inşallahda olmaz ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.