Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21+ 5G 256 GB 10.799,00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu ana kadar ki 256 GB'tın düştüğü en dip fiyat, Phantom Black renginde sadece 3 ürün var stokta. Phantom Violet renginde de fiyat aynı onda stok var. Değerlendirmek isteyenler + 75 TL bonus puan kampanyasıyla değerlendirebilirler.,

Satıcı: Samsung Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selvolution -- 5 Kasım 2021; 9:53:5 >

• Ben bu tarz yorumları görmekten sıkıldım cidden. Çünkü herkes aldığı ürünün çok sıkı fanboy'u gibi davranıyor. Halbuki her seçim kişisel bir tercih. Bu nedenden dolayı kendisinden farklı bir markayı alan kişi hakkında bu tarz yorumlarda bulunan kişilerin ciddi olarak düşünce tarzlarında sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

• 10k android telefona veren de ne bilim

• ssuqunet S kullanıcısına yanıt
    Sıkmadı mı artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlackHeart89 kullanıcısına yanıt

Ben bu tarz yorumları görmekten sıkıldım cidden. Çünkü herkes aldığı ürünün çok sıkı fanboy'u gibi davranıyor. Halbuki her seçim kişisel bir tercih. Bu nedenden dolayı kendisinden farklı bir markayı alan kişi hakkında bu tarz yorumlarda bulunan kişilerin ciddi olarak düşünce tarzlarında sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

• sıkmadı !!! siz kimsiniz de sizin isteklerinize gore yorum yapicam?? begenmiyorsanız engelle butonu var profilde bir daha yorumlarımı gormezsiniz.

laflara bak forum burası yaptıgım yorumu elestiriyorlar

• isletim sistemlerimden bagimsiz iphone altin gibi araba gibi. al koy kenara. kullanmasan da daha pahaliya satiyorsun. ekonomi belli. deger kaybi yok.

• 10klık Samsung ile Instagrama story atınca çağın gerisindd kalmış gibi oluyorsun. Ben android kullanıyor ve seviyorum ama şu kamera ve Instagram olayını bir türlü halledemiyorlar. 6s plus bile güncel samsunglardan yüksek kalitede story atıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

İçinden söyleyip geçmen daha doğru, çünkü her Android telefon başlığının altında bu tarz bir yorum görmek gerçekten de sıktı artık. Ben hem Asus Zenfone 8 hemde iPhone 13 kullanıcısıyım, ikisinin +larından da vazgeçemem açıkcası ama tek bir telefon kullanma tercihim olsaydı tercihim Android olurdu. Herkesin öncelikleri farklı.

• Ne kadar boş yorumlar var bilip bilmeden.

• Bizim isteklerimize göre yorum yap demiyoruz zaten. Saçma düşüncelerini kendine saklayabilirsin. Herkesin beklentisi, önceliği farklı. Apple daha uygun olsa yine android alırım. Ama gidip de iphone konusunda bu paraya ios mu alınır demem. Saçma olur çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ytyy kullanıcısına yanıt

Bu instagramın yaptığı bişey, istese aynı seviyeye çeker.

Söylesene sen kimsin süzme:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  

• android olsun iphone olsun bir telefona 10 binden çok daha fazla para vermek nedir ya? hatta fiyatlar 20 bine dayandı. normal bir memur maaşı 5-6 bin tl bugün. ama suç üreticilerde değil tabii inanılmaz vergi sistemimizde, fakirleşmemizde ve paramızın pul olmasında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.