Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 vs. HTC One E8

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni çıkan telefonlarla birlikte akıllı telefon piyasasındaki fiyatlar değişecek ve ben de telefonumu yenilemeyi planlıyorum. Samsung S5 ve HTC One E8 arasından hangisini tercih ederdiniz? HTC'de sanırsam iç hafıza 16 GB ve 32 GB olan model yok. 1000-2000 TL arasında diğer telefon önerilerinize de açığım.

• s5 malzeme kalitesi olarak berbat kardeşimde var kenarları ilk iki ay icinde soyuldu ama performans, kamera olarak bence iyi. Z2 ye de bakabilirsiniz. İkisi arasından bence s5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

s5 malzeme kalitesi olarak berbat kardeşimde var kenarları ilk iki ay icinde soyuldu ama performans, kamera olarak bence iyi. Z2 ye de bakabilirsiniz. İkisi arasından bence s5

Anladım malzeme kalitesi de önemli benim için kılıfla kullansam soyulma olmaz herhalde ama HTC'nin plastik telefonları bile kaliteli duruyor. HTC niye tercih etmiyorsunuz bu arada?
  • e8 derim. ikiside 2 gb ram e sahip. işlemci oalrak e8 biraz geride ama günlük kullanımda hissedilecek kadar değil. +olarak e8 de 5 mp selfie camera var. bizzat inceledim bence başarılıydı. aradaki fiyat farkı da cabası...
  • kesinikle z3.. Ekran sorun deılse z3c.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vesnog

quote:

s5 malzeme kalitesi olarak berbat kardeşimde var kenarları ilk iki ay icinde soyuldu ama performans, kamera olarak bence iyi. Z2 ye de bakabilirsiniz. İkisi arasından bence s5

Anladım malzeme kalitesi de önemli benim için kılıfla kullansam soyulma olmaz herhalde ama HTC'nin plastik telefonları bile kaliteli duruyor. HTC niye tercih etmiyorsunuz bu arada?

E8 gayet stabil saglam bir cihaz gündelik olarak da çoğu kullanıcıyı memnun edebileceğini düşünüyorum fakat htc dendiğinde akla premium metal cihaz geldiği için ben olsam tercih etmezdim. Çok kullanılan bi amiral gemi alırsanız misal custom rom olarak daha fazla olanağınız olur fakat bu benim gibi kurcalamayı seven kullanıcılar için. Eğer siz standart kullanıcıyım facebook, twitter, whatsapp kullanayım kasma donma yapmasın oyunları akıcı oynatsın şarjı bir güne yakın gitsin vs diyorsanız e8'i de yabana atmayın. Diğer arkadaşın dediği gibi Z3 compact'a da bakın ekran sorun değilse standart bir kullanıcıyı rahat 2 sne götürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

e8 derim. ikiside 2 gb ram e sahip. işlemci oalrak e8 biraz geride ama günlük kullanımda hissedilecek kadar değil. +olarak e8 de 5 mp selfie camera var. bizzat inceledim bence başarılıydı. aradaki fiyat farkı da cabası...

Cevap için teşekkürler E8 hakkında tek aklıma takılan 16 GB olduğundan telefonu aldığımda 10 GB yerim olması uygulamaları sorunsuz bir şekilde SD karta taşıyan bir uygulama var mı?
  • quote:

quote:

quote:

E8 gayet stabil saglam bir cihaz gündelik olarak da çoğu kullanıcıyı memnun edebileceğini düşünüyorum fakat htc dendiğinde akla premium metal cihaz geldiği için ben olsam tercih etmezdim. Çok kullanılan bi amiral gemi alırsanız misal custom rom olarak daha fazla olanağınız olur fakat bu benim gibi kurcalamayı seven kullanıcılar için. Eğer siz standart kullanıcıyım facebook, twitter, whatsapp kullanayım kasma donma yapmasın oyunları akıcı oynatsın şarjı bir güne yakın gitsin vs diyorsanız e8'i de yabana atmayın. Diğer arkadaşın dediği gibi Z3 compact'a da bakın ekran sorun değilse standart bir kullanıcıyı rahat 2 sne götürür.

Anladım peki 16 GB olan iç hafızaya uygulamaları SD karta taşıyarak çözüm bulabilir miyim?

• S5 mi htc one e 8 mi?
    S5'in kamerası daha iyi.
    E8'in ön kamerası daha iyi.
    E8'in ara yüzü bence daha güzel ve daha hızlı.
    E8 'in batarya performansı çok iyi, s5'i bilmiyorum.
    Htc one e8 form factor olarak önde. Bir kere plastiği çok kaliteli, ele daha iyi oturuyor, ergonomik.
    E8'in kulaklık girişi aşağıda güç tuşu tepede. Bence bu hatadır. Güç tuşu yanda kulaklık girişi tepede olmalı.
    E8 in dış ses performansı çok iyi. Telefonun bu kadar fazla ses üretmesine gerek var mı, onu bilmiyorum.
    Aslında 2 telefondanda pişman olmazsın.
    Ben Samsung'un ara yüzünü sevmiyorum. Gereksiz tonla uygulamasını sevmiyorum. Akıllı telefon sade olmalı.
    Hızlı olmalı.
    Bir de htc one e8'in dot view kılıfı var. Kullanıyorum ve çok pratik. Bazen de telefonu kalınlaştırdığını düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence şu soruda sorulmalı

hangisinin 2. el piyasası daha iyi? sonuçta yarın birgün bu telefonlar satılacak. bence samsung s5 2. el piyasası daha iyi ama şahsen htc daha hoşuma gidiyor o başka.

htc e8 beyazı gelseydi kesinlikle alırdım. daha ülkemizde beyazını görmedim.
  • Galaxy S5 in kenar soyulma problemi var ama HTC E8'inde dışındaki yumuşak kaplama kolaylıkla soyulabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

S5 mi htc one e 8 mi?
    S5'in kamerası daha iyi.
    Htc one e8 form factor olarak önde. Bir kere plastiği çok kaliteli, ele daha iyi oturuyor, ergonomik.
    E8'in kulaklık girişi aşağıda güç tuşu tepede. Bence bu hatadır. Güç tuşu yanda kulaklık girişi tepede olmalı.
    E8 in dış ses performansı çok iyi. Telefonun bu kadar fazla ses üretmesine gerek var mı, onu bilmiyorum.
    Ben Samsung'un ara yüzünü sevmiyorum. Gereksiz tonla uygulamasını sevmiyorum. Akıllı telefon sade olmalı.
    Hızlı olmalı.
    Bir de htc one e8'in dot view kılıfı var. Kullanıyorum ve çok pratik. Bazen de telefonu kalınlaştırdığını düşünüyorum.

Bir E8 kullanıcısı olarak anladığım kadarıyla telefondan memnunsunuz, peki burada bahsedildiği gibi dış kaplamada soyulma oluyor mu? Ayrıca 16 GB iç hafıza uygulamalar açısında biraz sorun yaratabilir diye düşünüyorum çünkü SD karta bu uygulamalar kurulamıyor.

• Bir de aklıma takıldı da sizce peşin almak mı daha mantıklı yoksa operatör kampanyası kapsamında almak mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

S5 mi htc one e 8 mi?
    S5'in kamerası daha iyi.
    Hızlı olmalı.

Bir E8 kullanıcısı olarak anladığım kadarıyla telefondan memnunsunuz, peki burada bahsedildiği gibi dış kaplamada soyulma oluyor mu? Ayrıca 16 GB iç hafıza uygulamalar açısında biraz sorun yaratabilir diye düşünüyorum çünkü SD karta bu uygulamalar kurulamıyor.

Bende soyulma olmadı ama arka kapakta bir kaç tane siyah nokta çıktı.niye olduğunu bilmiyorum.
    Leke gibi ama leke değil.
    Hafıza kullanımla ilgili bir şey orası sana kalmış.
    Kimisine 16 gb yeter, kimisine 64gb yeter. Kullanımına bağlı.
    S5 alsanda pişman olmazsın.

• Yeni konu açmayacağım,

One plus one bu 2 telefonlarla karşılaştırınca nasıl?

Batarya - foto kalitesi olarak özellikle..

• M8 alın hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.