Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
14.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben bu 2016 olanını aldım sizce çok mu kötü ne dersiniz iade mi etmeliyim,bunun yerine 1000 tl altı önerilerize açığım
  • LENOVO TAB P10 4/64

Aldım. Sorusu olan olursa yazabilir?

İlk izlenimlerimi aktarayım. Kasa ve ekran gayret güzel, kararlılık güncellemesi ile tablet yazılımsal ve donanımsal olarak daha iyi oluyor. (İlk açtığımda ses az geliyordu son seste)

Tablet gereksiz uygulamalar olmadan geliyor, kullanabilir ram boşta 1.4 GB.

Ne diye diyorum bunu; çünkü Samsung 2 GB ile ve bir sürü arayüz uygulaması ile size kısa vadede "keşke" dedirtecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 19tumen kullanıcısına yanıt
    Öğretmenim, ofis uygulamalarını, bazı tasarım uygulamalarını ve sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum. Pek tabiki giriş seviyesi bir cihaz olduğunun farkındayım. Çok uzun süre ipad pro'nun 10.5 lik modelinin ikinci elini takip ettim. Fiyatlar gittikçe yükseliyordu. Sonuç olarak 1000 lira civarında bir bütçe belirledim ve hem ihtiyaçlar hem bütçe hem de tasarım kapsamında bana en uygun seçenek tab a 2019 oldu. Lenovo'nun modelini inceleme fırsatı bulamadım. Inceleyebilseydim belki onu seçerdim bilemiyorum. Ancak yaklaşık olarak 3 aylık kullanımda pişman olmadım.

Sonuç olarak 1300 liradan fazla bütçeniz varsa en iyi seçenek kesinlike bu değil. Ancak 1000 lira civarında bütçe ile kesinlikle tercih edilebilir cihazlar arasında bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oylemiymislan kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 1000 TL üzeri bir cihaz değil, bu yüzden almadım. Kasa ve güncel oluşu insanı cezbediyor da 2 GB ram nedir? TFT ekrana bu kadar para verilip üstüne üstlük satılması. Samsung pazarlamacılari için BAŞARIDIR.

• 19tumen kullanıcısına yanıt
    Ekran kesinlikle kötü-çöp değil. Ses kalitesi ayrıca çok iyi. Beklentilere göre cihaz tercih edilmeli.

• Kullanan arkadaşlar otg desteği var mı? Düzgün çalışıyor mu? Yurt dışı sitelerinde otg ile ilgili sorunlar yaşayanlar okudum.

• 1099 tl
    sanırım bu fiyata iniyor birçok yerde

• 1100 iyi fiyat mış!

• Tableti aldım ancak kılıf bulamıyorum doğru düzgün. Kılıf alıp kullanan memnun kalan var mı? Bir de ekran koruyucu sipariş edeceğim, tavsiyeniz olur mu?
  • Arkadaşlar 4-6 yaş aralığı çocuklar oyun oynasın diye alacağım bu cihaz yeterli mi yoksa gereksiz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Arkadaşlar 4-6 yaş aralığı çocuklar oyun oynasın diye alacağım bu cihaz yeterli mi yoksa gereksiz mi
    Hocam sizin çocuğunuz elbette ama bence çocuğa tablet almayın, cep telefonunu oyun oynasın diye vermeyin. Çocuğun eline tablet vermekle siz rahat edersiniz ama çocuğu kaybedersiniz.

Bir kaç ay önce kuzenim, eşi ve 2 çocuğu ile bize geldiler. Çocukların yüzünü göremedim desem yalan olmaz çünkü yemek zamanı dahil ellerinde ufak tabletle sürekli oynadılar.
  • 1200 TL lik telefonlara bile 4 GB RAM koyanlar neden tabletlere RAM koyarken cimri davranıyorlar ki?

• Ben de aldım. Güzel. Android 10 gelecek diyorlar. Gayet memnunum. Kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum şimdilik.
  • bende geçen hafta aldım bu fiyata daha ne olsun ekranı çok canlı illede amoled olacak diye 1000 tl daha fazla vermeye inanın hiç gerek yok kılıf tavsiyesi olan varmı acaba
  • Arkadaşlar otg desteği nasıl tabletin düzgün çalışıyor mu?

• Turkcell den 6×180 lira almak istiyorum.ekranı nasıl acaba
    Tft ekran yazmışlar.ips den görüntü kalitesi olarak düşükmüdür?
    Aynı paraya ips lcd ekranlı huawei var.ama 9"
    Sizce ips panelli huawei mi daha iyidir yoksa bu samsung mu

• Oyun ağırlıklı bu model işimizi görür mü yoksa biraz daha iyi modellere mi bakmalı?
  • bu tableti en ucuz nereden alabiliriz? samsung kendi sitesinde 1.299 ama stok yok. bayi fiyatı 1.499. Büyük marketler ve eticaret sitelerinde de 1350-1499 arası
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.