Şimdi Ara

Samsung i780 Resmi Wm 6.1 Rom güncellemesi nasıl olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i780 imi upgrade etmek istiyorum. WM 6.0 ın bazı eksiklikleri var mesela messenger a girince illa gprs e bağlanıo wi-fi den bi türlü msn e giremedim. bu tip sorunları çözmek için wm 6.1 yada 6.5 e upgrade etmem lazım makineyi.
    Rom yükleme işine hiç bulaşmak istemiyorum aletin elimde patlamasından korkuyorum. Zaten sadece 6.5, rom yükleme ile oluo 6.1 in official upgrade i var ama türkiye için yok. Rom yüklemesiyle 6.5 e geçenlerde bazı sorunlar yaşıyomuş, ekranda pointer da bazı sorunları varmış. Rom yüklemesiyle 6.5 gereksiz gibi geldi sadece görsellik yenilenio işlevsellikte hiç bir yenilik olmuyo gibi geldi. 6.1 upgrade ti bana ömür boyu yetecek işlevselliği vericek gibi.
    İ780 e official 6.1 upgrade i yapan varmı ? Türkiye için upgrade olmadığı için belki gprs sistemindeki yerel farklılıklardan dolayı sorunlar yaşanıo olabilir, sadece U.K için olan ayarlar makinaya yüklenebilir.
    İ780 e 6.1 U.K ugrade i yapıp ta sorun yaşayan varmı ? hiç bir sorun yoksa bende yapacağım, yardımcı olursanız çok sevinirim..
    Samsung i780 official wm 6.1 upgrade linki http://www.samsungmobile.com/support/i780/index.jsp

saygılar....

• Bende arıyorum ama malesef yardımcı olan yok,hiçbiryerde bulunmuyor araştırdım bulamadım.
  • Varmı yardımcı olacak
  • +
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.