Şimdi Ara

Samsung NP 150 kullanıcıları??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Dün Samsun NP150 atom N550 Netbook aldım. Ama biraz ağır geldi. Norton'u kaldırdım. Bazı gereksiz programları sildim. Chrome yükledim..

Daha iyi performans da kullanmam için önerdiğiniz programlar var mı??

Filmi hangi programla izleyim mesela? Yardımcı olur musunuz genel olarak..

• Merhaba, ağır gelmesinin bir nedeni içinde kurulu olan hazır programlardır gereksizdir çoğu zaten silmişsiniz. Bir diğer neden de Windows starter yüklü olmasıdır ki bu durum yavaşlatan başlıca neden genelde. Windows 7 Ultimate yüklerseniz ne kadar hızlandığını göreceksiniz
  • ben kullanıyorum öyle yavaş değil yani.. Filmi the KMplayer da serediyorum,antivirüs: microsoft un kullanıyorum,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mosch

Merhaba, ağır gelmesinin bir nedeni içinde kurulu olan hazır programlardır gereksizdir çoğu zaten silmişsiniz. Bir diğer neden de Windows starter yüklü olmasıdır ki bu durum yavaşlatan başlıca neden genelde. Windows 7 Ultimate yüklerseniz ne kadar hızlandığını göreceksiniz

windows 7 ultimate'nin hızlı olduğunu duymuştum nasıl yükleyebilirim ki?

Ayrıca silmem gereke programları söyler misin ben sana yazayım.

chargeableusb

cyberlink youcam

easy content share

easy network maneger

easy resolution maneger

easy fileshare

samsung support center

samsung update plus

user guide

• Hangi programlar gerekli hangileri gereksiz tam olarak bilemiyorum. Bi çoğunun gereksiz olduğunu biliyorum. "bydemirci" arkadaş sana yardımcı olur herhalde.

quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

ben kullanıyorum öyle yavaş değil yani.. Filmi the KMplayer da serediyorum,antivirüs: microsoft un kullanıyorum,,

-----
    Win7 yüklemen için flash'a ihtiyacın var en az 4 gb'lık. Disk sürücüleri olmadığı için bu yöntem tek çare format için. Öncelikle illegal yollarla ya da elinde varsa Windows 7 Ulitamate kurulum dosyasına ihtiyacın var. Gerisi burda ayrıntılı anlatılmış takip edersen yolu bulacaksın. Umarım yardımcı olabilmişimdir
    http://forum.donanimhaber.com/m_45892475/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mosch -- 18 Kasım 2011; 22:21:49 >

• ben o saydığın programları falan kaldırmadım aslında hiç bişe kaldırmadım gayette performanslı şu anda alet

illa bişe sileyim diyorsan oyun ws bişeler var onları silebilirsin gözüne çarpan ben bunu kullanmayacağım dediğin şeyleri sil.

chargeableusb-> usb den şarj yapmanı sağlıyor işine yarayabilir.

cyberlink youcam->kameradan foto,video çekmeni sağlıyor.

easy content share->dosya paylaşmak için

easy network maneger->net bağlantılarını gösteriyor, gerek yok zaten winden seçiyorsun

easy resolution maneger

easy fileshare->dosya paylaşma. istersen sil (işine yararmı bilemiyorum)

samsung support center->destek merkezi istersen sil

samsung update plus->samsung programlarının güncellemesini yapıyor.

user guide->kullanma klavuzu istersen sil

• teşekkür ettim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.