Şimdi Ara

SAMSUNG plazma tvler-bir yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SAMSUNG PS-42C7H
    SAMSUNG PS-42E7H

arkadaşlar bu plazma tvlerden hangisi en iyi?herhalde serileri Q-C-E...yani o zaman bu serilerden hanigisi daha iyi-fiyatları çok uygun

www.istanbulbilisim.com.tr de

bir de bunlar pixel mapping denen bi şeyi destekliyor mu-valla destekliyosa manyak olur hani

aslında çok düşündüm LCD alayım diye ama Plazma benim istediğim özellikleri daha iyi veriyorr,özellikle kontrast ve parlaklık...PS3 bağlamayı düşünüyorum HDMI girişi var herhalde destekler....

neyse çok yazdım...bilen arkadaşlar lütfen bu üç modelin eksilerini artılarını yazabilir misiniz

• Q ile C serisi arasındaki tek fark piano black kasadır. Teknik özellikleri bire bir aynıdır. E ile Q&C serileri arasındaki en önemli fark ise Smooth Motion Driver özelliğidir. Q ve C serilerinde olan bu özellik, titreme ve dağılmayı azaltarak görüntü iyileştirmesi sağlar. DNLe birlikte daha iyi görüntü alınmasını kolaylaştırır.
    3 modelde en önemli diğer fark ise dış görünümleridir. En şık ve yeni olanı ise kuşkusuz Q serisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserin -- 20 Mart 2007; 2:30:24 >
  • bende 42e7h var memnunum.şu anda fiyatı 3300 lere düştü.ancak ps 3 düşünüyorsanız bence full hd almak daha mantıklı gibi.ben de ps 3 düşünüyorum keşke biraz daha bekleyip 1920*1080p lik cihaz alsaydım diye hayıflanıyorum(buarada plazmanın tv görüntüsünden memnunum. component çıkışlı next uydu ile kullanıyorum ps2 görüntüsü de iyi onada dışardan component ps2 cable getirtmeyi düşünüyorum)
  • Samsung 42E7H modelini İstanbul Bilişim'de 2.780, Teknosa'dan 2.999 YTL'ye taksitle alabilirsiniz.
    C ve Q serilerinin piyasaya çıkması, bu serilerdeki smooth motion driver özelliği ve daha alımlı dış görünümleri nedenleriyle E serisinin fiyatları oldukça geriledi.
  • Samsung 42C7H modelini tavsiye ederim. İstanbul bilişim piyasadaki 852x480 modelinden bile daha ucuza HD Ready modelini veriyor.
    İnceleyin derim.
    Samsung PS-42C7H
  • C serisini(42 liği) istanbul bilişimde gittim gördüm fena değil ama Q serisi daha estetik duruyor bakalım hayırlısı hala karar veremedim uff ne zormuş bu TV almak...belki de zorluk fiyatının pahalı olmasından kaynaklanıyor
  • q serisini hiçbir yerde teshirde görmedim gören war mi??
  • Q serisi

C serisi

istanbul bilişim sayfasında iki modelde aynı gözüküyor, ben de dikkat etmemiştim ama h3ps3d'nin msjından sonra bi bakayım dedim internetten.. aradak fark var bence bayağı ve de Q serisi daha güzel duruyor.. bunlar yeni gözdeler benim için.. biraz daha zaman hadi hayırlısı

P.S. 1-1 pixel mapping olayı sadece LCD TV'lerde diye biliyorum, ama yanlış biliyor olabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terapati -- 20 Mart 2007; 22:58:25 >

• Bana göre, Samsung'un dizayn ustaları yine kalitelerini ortaya koymuş. İnce cep telefonlarındaki olağanüstü şıklığı plasmaya da yansıtmışlar. Q serisi şu anda piyasada olan en alımlı plasma kanımca. Uydu ve DVD görüntü kalitesi, teknik özellikleri de oldukça iyi.
    Ekstra özellikleri alıcıyı tatmin ediyorsa, fiyat/fayda oranında plasmaların en iyisi.
    Samsung shop'larda teşhirde görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserin -- 21 Mart 2007; 0:14:34 >
  • 42q7 izmir arca süper fiyatla satıyor 3990 /15 3500 nakit...alacaklara duyurulur.
  • İstanbul Bilişim'den almayı problem yapmayanlar için, 3.648/13 taksit(İdeal ve Fortis) Samsung 42 Q modeli. Peşin fiyatı ise İzmir Arca ile aynı.
  • bilişimdekiler anadolu garantili değil bildiğim kadarı ile....
  • quote:

Orjinalden alıntı: sserin

İstanbul Bilişim'den almayı problem yapmayanlar için, 3.648/13 taksit(İdeal ve Fortis) Samsung 42 Q modeli. Peşin fiyatı ise İzmir Arca ile aynı.

almayı problem yapmayanlar derken sserin? garantisi ile ilgili bir problem mi başka bir şey mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: terapati

quote:

Orjinalden alıntı: sserin

İstanbul Bilişim'den almayı problem yapmayanlar için, 3.648/13 taksit(İdeal ve Fortis) Samsung 42 Q modeli. Peşin fiyatı ise İzmir Arca ile aynı.

almayı problem yapmayanlar derken sserin? garantisi ile ilgili bir problem mi başka bir şey mi?

ist.bilişim denilen yer distribütör olan anadolu grubunun mallarını satmıyor..yani 3 yıl garantisi yok....permi yolu ile kendileri getiriyorlar içine birde mecburi!!konulan 2 yıllık garanti belgesi istanbul bil.adı altında ,,bir sorun oldumuda artık gerisi tüketici ile malum firma arasında kalıyor....hele hele birde istanbul dışında iseniz

• İstanbul Bilişim, ana distribütör firma garantili veya doğubank malı almak tercih meselesi. Ben İstanbul Bilişim'den aldığı ürün dolayısıyla perişan olan birini duymadım. Ama bazı arkadaşların (belki de haklı olabilecekleri) çekinceleri var. Benim görüşüm, yurt dışı fiyatına daha yakın ürün satmaya çalışan firmalara da cesaret vermek gerektiği. Monopol piyasada ucuzluk beklemek imkansız. Bazılarımız Doğubank'tan bile lcd-plasma ürün alabiliyor. Onların durumu daha da kritik.
    Ülkemizde tüketici hakları belli. Buna rağmen bariz, tolere edilemeyecek arızaları görmezden gelen birçok firmayla karşılaşıyoruz, bu Forumda. Backlight bleeding, ölü pixel gibi arızalara "yokmuş, hepsinde olabilirmiş" gibi yaklaşan birçok firma var. Ürününe sahip çıkmakla beraber, ardı ardına 2-3 problem çıkaran lcd yada plasma markaları var. Bana göre problem yaratmayan bir markaya ait ürünü seçtikten sonra fazla sıkıntı olmayacaktır. Sonuçta Samsung fabrikalarında üretilen ürünü alıyorsunuz, imitasyon değil. Önemli olan üretici Firmanın mı yoksa ithal eden Firmanın mı garantisi?
    Diğer taraftan size en yakın satış merkezinden almakta da sayısız yarar var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.