Şimdi Ara

samsung pm830 vs 830

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konu ile ilgili yardımınızı isticem...takip edenler bilir samsung 830 hem performans olsun hem dayanıklık olsun baya iyi bir ssd fakat türkiyede satan bir yer bulamadım aksine samsung pm830 satan birçok yer var ama bu model genelde notebooklar için..arasındaki fark ise düşük 4k yazma oranı ve en kötüsü bildiğim kadarıyla update olmuyor.
    SAMSUNG 830 Series MZ-7PC128B/WW 2.5" 128GB SATA III MLC Internal Solid State Drive (SSD) bu modeli alabiliceğim bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3m

Bu konu ile ilgili yardımınızı isticem...takip edenler bilir samsung 830 hem performans olsun hem dayanıklık olsun baya iyi bir ssd fakat türkiyede satan bir yer bulamadım aksine samsung pm830 satan birçok yer var ama bu model genelde notebooklar için..arasındaki fark ise düşük 4k yazma oranı ve en kötüsü bildiğim kadarıyla update olmuyor.
    SAMSUNG 830 Series MZ-7PC128B/WW 2.5" 128GB SATA III MLC Internal Solid State Drive (SSD) bu modeli alabiliceğim bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

SAMSUNG PM830 2,5" 128GB SATA-3 SSD MLC BULK MZ7PC128HAFU-00000 ürününden istersen tedarik edebilirim kardeşim.
  • PM830 Laptop için diye birşey yok. Masaüstünde de kullanılır. Satılan çoğu SSD zaten hem Laptop hem Masaüstünde kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

PM830 Laptop için diye birşey yok. Masaüstünde de kullanılır. Satılan çoğu SSD zaten hem Laptop hem Masaüstünde kullanılıyor.

http://joseph.jozwik.me/2012/06/10/dell-oem-samsung-pm830-vs-retail-830-ssd/

pm830 normal 830 dan farklı zaten sitede görebilirsin..firmware update sorunlu okuduğum kadarıyla.

Başka bir markada karar kıldım yinede teşekkürederim.

• Ebay'den alabilirsin? 1 haftada elime geçti Samsung 830 sorunsuz. Satıcı buydu 133$'a almıştım ben şimdi 169$'a satıyor:http://www.ebay.com/itm/MZ-7PC128B-Solid-State-Drive-SSD-Samsung-128GB-830-OS-ready-SATA-3-Genuine-/221169845166?pt=US_Solid_State_Drives&hash=item337ec003ae

Şuan daha ucuza satan da var yine Ebay'de. Yabancı sitelere bak newegg falan. İlla Turkiye'den alman gerekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nament -- 19 Ocak 2013; 11:22:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.