Şimdi Ara

Samsung S6 Edge sorun büyük!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefon parmak izimi bir süre sonra tanımadı.
    Sonra kilit şifremi gireyim dedim unutmuşum.
    Google hesabı ile açmayı denedim fakat gmail hesabını ben atamamıştım. Telefon hediye. Gidip sordum aldığı yere herif koyduğu mail hesabını ve şifresini hatırlamıyor!

Çare olsun diye dün fatura mı da alıp doğru Ümraniye’de bulunan Samsung Yetkili Servis Danıştek’e gittim ama nafile. Formatsız mümkün değil cevabı aldım.

İçinde değerli veriler var. Resetten başka çözüm arıyorum.
    İlla ki bilen biri çıkar düşüncesiyle çaresizce yazıyorum ve yardım bekliyorum.

Saygılar arkadaşlar.

• Yok mu tecrübeli arkadaşlar?
  • Up!
  • parmak izini nasıl tanımıyor anlamadım. imkansız bişi.
  • Aynı durum banada bugün oldu , çözüm nasıl bulacagız, google u denemedim onu nasıl deniyecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarkOrbitizm D kullanıcısına yanıt
    telefonu rootla..sonra yeni rom kur..kurulumda wipe islemini atla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözümü mevcut,samsumg accounta giriş yapabilirsen onun için ayrı hesap oluşturmuşsundur oradan parmak izini silebilirsin

• http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6-edge/general/s6-edge-doesnt-recognize-fingerprints-t3127885 burada çözüm mevcut

• Malesef samsumg account mevcut değil. @counterdoctor

@ay_tech cihaza bir şekilde sızılmıyor.
    download moda alman gerekiyor root icin ..download modda parmak izi sifre vs istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ay_tech

download moda alman gerekiyor root icin ..download modda parmak izi sifre vs istemez.
    Download mod nedir?
    download mod cihaza rom yukleme..root yapma vs islemler icin kullanilir..s6 edge download moda alma yazin googleye nasil yapildigi anlatiliyor.

• quote:

download mod cihaza rom yukleme..root yapma vs islemler icin kullanilir..s6 edge download moda alma yazin googleye nasil yapildigi anlatiliyor.

Rom atarken veya root yaparken verilerim silinecek mi?
    wipe islenimini yapmazsaniz silinmez.gerci verilerden kastin resim..not..sarki vb ise wipe yaptiginda silinmiyor sadece programlarin mesajlarin vs siliniyor.yazilanlari dikkatli okuyup yaparsan kurtarirsin.

• quote:

wipe islenimini yapmazsaniz silinmez.gerci verilerden kastin resim..not..sarki vb ise wipe yaptiginda silinmiyor sadece programlarin mesajlarin vs siliniyor.yazilanlari dikkatli okuyup yaparsan kurtarirsin.

Sağlam bir kaynak verebilir misin rom ile ilgili?
    Whatsapp mesajlarım ve rehber silinir mi?
    rehber telefonda ise ve google yedeklemesi yapmadiysan silinir..whatsap mesajlari dahili bellekte oldugu icin silinmez..tekrar whatsapp i kurdugunda mesaj bulundu geri yuklensinmi der evet diyince en son alinan yedek geri yuklenir.
    saglam kaynak xda ordan s6 edge bolumune girip ing bilmiyorsan translate ile cozume kavusursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkOrbitizm

Malesef samsumg account mevcut değil. @counterdoctor

@ay_tech cihaza bir şekilde sızılmıyor.

Samsung account olmadan olmuyor benim.bildiğim?

• konuyu hortlatayım çözüm bulan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim telefonu kullanamıyorum dün geceden beri.
    teşekkürler
  • Başka bir arkadaş da yaşamış aynı sorunu. Bu S6 Edge'de kronik bir sorun mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.