Şimdi Ara

SAMSUNG WEP-870 mono+stereo bluetooth kulaklık hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung wep-870 kulaklığı az biraz araştırdım. Fena bi kulaklık değil gibi... Yarın almayı düşünüyorum...

Ne dersiniz sizce bu kulaklık parasının hakkını verir mi? Almalı mıyım?

• yok mu bilgi sahibi olan????
  • arkadaşlar alıcam bak... yakmayın beni
  • Ben aldım hocam iki üç gün önce.. cihaz baya güzel bir cihaz. fakat "mono" kullanırken "en yüksek ses" bile bana düşük geliyor, arabanın klima gürültüsünde karşımdakini duyamıyorum. Samsung'a mail attım. varsa bir yolu yükselticem..ama sanmıyorum..stereo takınca gayet iyi geliyor.

gerçi benim kulakları da yıkatmam lazım ama neyse :)
  • Ben yaklasik 6 aydir kullaniyorum. Oldukca basarili hem mono hem stereo olmasi super gercekten. Sesi oyle aman aman yuksek degil ama isimi goruyor. Tek kotu yonu kulaklik kancasi cok adi ve 4kere kirdim. Temin etmektede zorlandim. Istanbulda telpadan buldum. O kancasi disinda oldukca is goruyor.
    Saygilar.
  • benim kulakları yıkatmam gerekiyor sanırım. Gerçi y.dışı forumlarda da mono iken sesinden şikayet edenler var ama bilmiyorum..bana da çok düşük geldi.
    neyse belki samsung'dan bir çözüm önerisi gelir.
  • Hem Mono hem Stereo da ses biraz düşük. Ama idare ediyor. Ama orjinal bir BT kulaklık ne tavsiye ederim ne tavsiye etmem. Verilen parayı haketmiyor ama bence.

Kolay Gelsin
  • ben çok temiz ikinci el aldım 70 liraya mal oldu bana.
  • Kulaklığı İZMİR forum bornova teknosadan 99 TL ye 5 taksitle aldım arkadaşlar... Açıkçası çok memnun kaldım... Stereo da mükemmel tiz-bas dengesi var ve ses gayet yeterli ve kaliteli...

Arkadaşlar mono dan şikayet etmişler... Ancak nokia N79 telefonumu kulağıma dayadığım anda çıkan sesten daha yüksek ses veriyor...

Alacak olan arkadaşlar hiç tereddüt etmesinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safaklarda -- 24 Temmuz 2010; 17:03:43 >
  • arkadaşlar kulaklıkta yeni bir sorununm var....

mono iken müzik dinlerken falan seste bir sorun yok... Fakat sesli konuşma esnasında yada telefon çalarken daha öncekinden ses çok daha kısık geliyor...

Dediğim gibi müzik dinlerken falan bir sorun yok... Bir türlü çözemedim. Acaba kulaklık power save moduna falan mı geçti...?
  • arkadaşlar yok mu yardımcı olacak bi hayırsever

kafayı yemek üzereyim hala çözemedim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: safaklarda

arkadaşlar kulaklıkta yeni bir sorununm var....

mono iken müzik dinlerken falan seste bir sorun yok... Fakat sesli konuşma esnasında yada telefon çalarken daha öncekinden ses çok daha kısık geliyor...

Dediğim gibi müzik dinlerken falan bir sorun yok... Bir türlü çözemedim. Acaba kulaklık power save moduna falan mı geçti...?

arkadaşlar kulaklıkta bir sorun yok. Başka bir telefonda denedim böyle bir sorun yok... Ancak nokia n79 telefonumda hiç böyle bir sorun yokken son 1 aydır bu sorunu yaşıyorum... Lütfen yardımm..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.