Şimdi Ara

Samsung WF8700RPA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
11.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirdaylight

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum ve Samsung WF8700RPA konusunda karar verdim kullanan bi çok kişi memnun olduğunu söylüyor dün mağazaya gittim ve bizzat baktım gerçi satış elemanı olmayan özelliklere var dedi ama neyse :)

Bu arada fiyatı yükselmiş samsung bayiinde şuan 1274 TL (bonusa özel 5taksite %10, 10 Taksite %5 indirim) bugün tekrar gidicem ve 1100 TL'ye 5 taksit için pazarlık edicem eğer olursa alıcam. Bu benim ilk beyaz eşyam umarım hayırlı olur :)

Bu makinada en çok dikkatimi çeken

-Seramik rezistans
    -Elmas Kazan (malzemesi elmas değil sadece iç yapısı elmas şeklinde)
    -Voltaj koruma özelliği
    -Ses seviyesinin düşük olması

Bu özelliklere güvenerek alıyorum bakalım ne olucak haber veririm

Ben de hep merak ederdim bu cimri firma nasıl oldu ds elmaslara kıyıp makineye koydu diye...

• iyi yaw nie dalga geçiosun?

Bu arada başka bayii den alıcam adama gıcık oldum yaa bonus kampanyasını vermiyor varmı böle bişi yaaaa
  • Arkadaşlar WF8700RPA da voltaj koruma sistemi varmı bilen varmı? Katalogda var diyor ama internette yok diyor
  • quote:

Arkadaşlar WF8700RPA da voltaj koruma sistemi varmı bilen varmı? Katalogda var diyor ama internette yok diyor

arkadaşım bende samsung un kataloğunu almıştım bir bayiden 3 hafta önce.
    o kataloğa göre 8700 RPA da voltaj koruma var diyor.

Çok inceledim bu makinayı çok güzel özellikli bir makina.
    Tavsiye ederim.
    Daha ucuz bir şey almak zorunda kaldım bunu yerine.
    Şimdiden hayırlı olsun.
  • 6 aydir kullaniyorum inanilmaz memnunuz ses ile ilgilide bir problem yasamadik. fiyat isini iyi arastir cok feci geciriyor bazi yerler.
  • Hemen hemen tüm beyaz eşyalar tamamlandı ama çamaşır makinesini hala alamadım, samsung fiyatı dşürmüyor bir türlü,

farklı çamaşır makinelerini araştırırken WF8700rpa ile fiyat konusunda alakası olmayan

LG F1402FDS BUHAR YIKAMALI 1 799,00 TL KDV Dahil makineyi çok beğendim, en iyi fiyat nedir fdiye araştırıyorum şimdi ama öncesinde bu makineyi kullanan yada bilgi sahibi olan kimse varmı varsa anlatırsa sevinirim, özellikle Candoğan arkadaşımız umarım bu konuyada el atar.

özellikleri

Yıkama Kapasitesi 9 kg.
    Maksimum Sıkma Hızı 1.400 dev/dak.
    Ekran LCD Ekran
    Genişlik x Derinlik x Yükseklik 600 x 640 x 842
    Programlar:Tazeleme, Anti-Alerjik, Bebek, Pamuklu, Pamuklu Hızlı, Sentetik, Narin, Elde Yıkama/Yünlü, Hızlı 30
    Opsiyon:Ön Yıkama, Suda Bekletme, Derin Durulama, Yoğun, Kırışık Azaltma
    Anti-Alerji Programı
    Buharlı Yıkama/Tazeleme
    Kazan Temizleme
    Su Taşma Emniyeti
    Duşlama Sistemi
    Direct Drive Teknolojisi
    LCD Ekran
    Zaman Erteleme
    Enerji Sınıfı A++
    Otomatik Yük Saptama

• arkadaşlar wf8700rpa aldım ve şuan ilk çamaşırımı yıkıyorum çok hoşuma gitti kullanımı çok kolay sesli uyarıları çok güzel ve oldukça sessiz bakalım yıkama performansı nasıl =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoWantSome

quote:

Arkadaşlar WF8700RPA da voltaj koruma sistemi varmı bilen varmı? Katalogda var diyor ama internette yok diyor

arkadaşım bende samsung un kataloğunu almıştım bir bayiden 3 hafta önce.
    o kataloğa göre 8700 RPA da voltaj koruma var diyor.

Çok inceledim bu makinayı çok güzel özellikli bir makina.
    Tavsiye ederim.
    Daha ucuz bir şey almak zorunda kaldım bunu yerine.
    Şimdiden hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur şimdilik memnunum bakalım

• kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?
  • Dun servis cagirip kurdurdum.Sadece test amacli kisa programda calistrildi.Ses konusunda kesinlikle sessiz bir makina.
  • bende bu makinanın 6 kg olanı var 2,5 aydır kullanıyoruz ve memnunuz.

Ancak kurulum yaparken servis su giriş vanasına bir aparat takmış (filtre) ve kireç önleyici kullanmanıza gerek yok demiş. biz de buna güvenerek 2,5 aydır hiç kalgon filan kullanmadık. ama 2-3 haftadır kazan dönerken sürtünme sesi gelmeye başladı, özellikle elle yavaş çevirdiğimde geliyor ses. böyle bir sorun yaşayan varmı sudan kaynaklı olabilirmi?
  • samsungklimaservis.net tavsiye ederim
  • Makinayı kullanmaya başlayalı 1 seneyi geçti oldukça memnunum.. Ses başlarda çok az geliyordu ama belkide insan oğlunun doyumsuzluğudur bilemem :) şuaralar sesi rahatsız ediyor beni. Makina çok kullanışlı özelliklere sahip tavsiye ederim. Ancak tek bir kötü yanı var. Normalde yumuşatıcı gözüne koyduğunuz yumuşatıcıyı son durulamada alması gerekiyor fakat bu makinada her durulama için yumuşatıcı bölmesinden su alıyor.

Yani koyduğunuz yumuşatıcı (eğer 1 den fazla durulama yapıcaksa) boşa gidiyor. O yüzden son durulamaya geçmeden önce makinanın başına gidip yumuşatıcı koymanız gerekiyor. Bence makinanın en büyük kusuru bu..
  • quote:

Makinayı kullanmaya başlayalı 1 seneyi geçti oldukça memnunum.. Ses başlarda çok az geliyordu ama belkide insan oğlunun doyumsuzluğudur bilemem :) şuaralar sesi rahatsız ediyor beni. Makina çok kullanışlı özelliklere sahip tavsiye ederim. Ancak tek bir kötü yanı var. Normalde yumuşatıcı gözüne koyduğunuz yumuşatıcıyı son durulamada alması gerekiyor fakat bu makinada her durulama için yumuşatıcı bölmesinden su alıyor.

Yani koyduğunuz yumuşatıcı (eğer 1 den fazla durulama yapıcaksa) boşa gidiyor. O yüzden son durulamaya geçmeden önce makinanın başına gidip yumuşatıcı koymanız gerekiyor. Bence makinanın en büyük kusuru bu..

Senin makinada problem var gibi, bendeki son durulamada aliyor yumusaticiyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintosyali

quote:

Makinayı kullanmaya başlayalı 1 seneyi geçti oldukça memnunum.. Ses başlarda çok az geliyordu ama belkide insan oğlunun doyumsuzluğudur bilemem :) şuaralar sesi rahatsız ediyor beni. Makina çok kullanışlı özelliklere sahip tavsiye ederim. Ancak tek bir kötü yanı var. Normalde yumuşatıcı gözüne koyduğunuz yumuşatıcıyı son durulamada alması gerekiyor fakat bu makinada her durulama için yumuşatıcı bölmesinden su alıyor.

Senin makinada problem var gibi, bendeki son durulamada aliyor yumusaticiyi.

Bendekide son durulamada alıyor daha doğrusu benim sorunum her durulamada alıyor. Birgün denersen sevinirm, 3 durulamada bir program aç yumuşatıcıyı en başta koy ve ikinci durulamaya geçtiğinde kapağı aç bak bakalım yumuşatıcı hala orda duruyormu? Eğer duruyorsa benim makinayı acilen göstermem lazım çünkü ilk günden beri böyleydi

• Beyaz eşya merkezi comdan aldım. Ürünü görmedim gerçi ama sipariş verdim. kapalı kutu faturalı oldğunu sölediler. En güzel olayda kargo ücreti ödemiyecek olmam. Birçok bayi yüksek beledeller teklif etmiş olsada bu ürüne, ucuza almış olmanın rahatlığı içindeyim. Ürünü kullanmaya başlamadığımdan bişey diyemiyeceğim..
  • bir sene önce almış oldugum 8700 üm den ses gelmeye başladı servisi aradım geldiler amörtisörün birisinde bir arıza tespit ettiler :) bazıları parça şöyle geç böyle geç geliyor diyorlar ama adana servisinin ayrıcalıgım mıdır bilinmez adamlar iki gün içinde gelip deyiştiler şimdi oldu bir mersedes araba şu anki servis işleri baya hızlandı uzun sürmez piyasaya hakim olması bu arada 458 26 27 tlf ait adana samsung servisinde teşekür ederim ilgi ve alakaların dan dolayı

• Beyler bu fiyata ancak bu kadar olur demiş samsung, bende 3-4 kişiye verdim sadece 1inde sorun cıktı ama onuda hallettik sıkıntı olmadı.

http://www.samsungmagaza.com/samsung_WF-8700RPA_camasir_makinesi tavsiye ederim.
  • konu hortlayacak belki ama bu makineye bakıyorum evleneceğim için, bu makinede AĞIRLIK SENSÖRÜ var mı? kullanan ya da bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim...
  • Bende evlenirken uzun uzun araştırarak bu makineyi aldım. 8700rpa kore üretimi, kaliteli malzeme ve işçilik sunuyor. Bir sürü programı var hassas, yünlüler, kolay ütü vs vs.. ses olarak rahatsız edici değil, yani biz iki senedir kullanıyoruz, şimdiye kadar "yaw bu makine amma sesli çalışıyormuş" dediğimi bilmem. Buzdolabım için diyorum mesela :) ( bu arada buzdolabım da Siemens KG57NP72NE )

8700rpa da çamaşırı Tartma olayı mevcut.. Mesela bir program seçiyorsunuz, makine tahmini olarak 2 saat 20 dk diyor.. Programı başlatınca 1-2 dk dönüyor ve çamaşırın miktarına göre saati mesela 1 saat 50 dk yapıp programa başlıyor..

Havalandırma olayına gelince (Airwash ) bundan çok fazla birşey beklemeyin.. iki parça elbiseyi veya çarşaf vsyi sıcak hava ile çeviriyor. ne kadar az elbise vs koyarsanız o kadar iyi havalandırıyor ama mucize beklemeyin :) Mesela hafif ter kokan bir kazak çıktığında az daha hafif ter kokuyor şekilde oluyor :D ama kışlıkları kullanmadan önce airwash yaparsanız dolap ve naftalin gibi kokuların büyük kısmını yok eder..

Ben artık araştırmıyorum haliyle ancak, eğer 8700rpa ile aynı özellikleri taşıyıpta airwash yerine silver nano olan makine varsa onu öneririm, zira silver nano daha kullanışlı bir özellik.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.