Şimdi Ara

Sandisk Cruzer Fit 'yazma karumalı' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar işyerimde bir arkadaş cruzer fit 16 GB almış ve evde secureaccess ile kendisine bir şifre oluşturmuş. şu anda flasha hiçbir şekilde belge atamıyoruz, yazmaya karşı korumalı hatası veriyor. şifre ile açtığımızda da veriyi atmış gibi görünmesine rağmen veriyi alamıyoruz.
    nette biraz araştırdım, yazmaya karşı koruma durumunda veya secureaccess i kullanmak istemezseniz "secureaccess.exe" dosyasını silin diyor fakat dosya yazmaya karşı korumalı olduğu için onu da yapamıyoruz. bir de şöyle birşey var, masaüstüne bir kasa simgesi oluşturuyor ve dosya eklemek için belgeyi o kasaya sürüklememiz gerekiyor, bu esnada da kasa kapağı açılıyor ve belgeyi koyunca yeniden kilitliyor. olması gereken bu fakat belgeyi kasaya sürüklediğimizde hiçbir tepki yok ve "olumsuz" simgesi çıkıyor.
    bu sorunun önüne nasıl geçebiliriz, ilgili ve bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.. Ayrıca şifre değiştir menüsü de yok...

Not: aklıma şöyle birşey geldi, acaba şifreyi oluşturduğu ve programı kurduğu PC den mi işlem yapması gerekiyor?

• benimde kendi kendine yazmaya karşı korumalı oldu 16 gb sandisk cruzer belleğim her şeyi denedim ve sonunda camdan aşağı attım, ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti arkadaşım
  • camdan aşağı atılamayacak kadar değerli ve gizli bilgiler olunca atamıyorsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.