Şimdi Ara

SANDISK Mİ SAMSUNG MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SANDISK Mİ SAMSUNG MU?

SANDISK SD-MX5 1 GB MP3 ÇALAR

SANDISK Mİ SAMSUNG MU?

Hangisini tavsiye edersiniz benim için en önemli şey ses kalitesi

• yokmu bilen kullanan?
  • Tabiki sandisk sansa!ozellikleri tasarımı bakımından daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

Tabiki sandisk sansa!ozellikleri tasarımı bakımından daha iyi

DOSTUM SES KALİTESİ NASIL PEKİ?
    KALİTELİ BİR KULAKLIK ALSAM PERFORMANSI NASIL OLUR?
  • 1GB'lığını alacağına SANDISK SANSA MX5 c150 2GB MP3 PLAYER al bence 1gblığı:177 YTL 2 gblığı: 188YTL http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=84989 buradan bakabilirsin. Ek olarak sesi çok yüksek çıkmıyor ama bence çok yüksek ses kalitesine gerek yok istersen bu ürünü alırsın ve bir de iyi kalite kulaklık alırsın o zaman sesi daha yüksek çıkar. Zaten bu fiyata renkli ekran mp3 player bulman zor. Tabiki Türkiyede. Diğer ürün hakkında bilgim yok fakat bende samsung media center kullanıyorum ses kalitesi çok iyi. Genelde herkes ses kalitesi istiyorsan ırıver veya creative al diyor. yani bu ürünün (samsung) kalitesi iyi olabilir diye düşünüyorum. Benim sana önerim Sandisk sansa c150 2GB.

• dostum Sansa c140 1GB teknosada 130Ytl
    2GB olan 200Ytl arada baya fark var...

hepsi burda saçmalamış biraz arada 10ytl fark var orda
  • Benim ki sadece bir öneriydi 1gb sana yeterse sorun yok. ben genelde hepsiburada'yı takıp ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kat

Benim ki sadece bir öneriydi 1gb sana yeterse sorun yok. ben genelde hepsiburada'yı takıp ediyorum.

Peki sansayı alsam bi tanede kaliteli kulaklık alsam sesi iyi çıkarmı?
    sesi kısık gibi az çıkacaksa almayım..
  • Ben youtube sitesinde sandisk sansanın videosunu izledim. Amerikadaki ürünlerde volume ayarı var ama avrupadakilerinde yok. Bundan dolayı ses belli orada çıkıyor fakat benim düşünce iyi bir kulaklıkla ses kalitesi artabilir.Genede sen bir soruştur.
  • sandisk'in o modeliyleilgili ses kalitesinin ve sesşiddetinin yetersiz olduğuna dair bikaç yorum okumuştum.. ayrıca ekran kalitesi de çok kötüymüş.. samsung tarafında ise pil ömrünün fazla uzun olmamasından şikayet ediliyor..
  • samsung derim ben creative zen micro almasaydım kesinlikle samsung alacaktım sandiskkide dusunmedim değil ama samsung daha cazip gelmişti ama kısmet creativeymiş
  • samsung'un yp-t serisinden bulabilirsen onu öneririm sana, sansa güzel, ama elime aldım arka pil kapağı çok emanet duruyor, tuşları birazcık oynuyordu daha sonra sorun yaratır mı bilmiyorum,

samsungun yp-t serisi çok güzel sesli, bir de güzel kulaklık aldın mı hiç pişman olmazsın kanaatindeyim
  • samsungda baya bi şık duruyo tabi sesini bilmiyorumda mp3 almadan önce çok dikkatimi çekmişti
  • Beyler Almak isteyen arkadas olursa ben satıyorum makinemi kutusunda garantili alalı 2 ay oldu ama Dayım hediye psp alınca satmak zorunda kaldım fiyatı 120 YTL Yanında tripot vericem. Mcheyelan@hotmail.com
  • Dostum Sandisk Sansa C250 2 GB 79 Ytl Teknosa da kaçırm a derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.