Şimdi Ara

Sanirim Hero bölümü yöneticilerinin artik bir kontrol etmesi lazim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda Hero bölümü gereksiz muhabbetlerle dolup tasmaya basladi. Kimisi mesai yapar gibi siradan bütün konulara bos bos cevaplar yazar, kimisi yeni üyelik alir eski yeni bütün konulari tepeye tasir. Kendi yazdigina yine kendisi cevap veren bile mevcut. Sikayet butonunu kullaniyorum ama hangi birine yetiseceksin ki... Baslikta da belirtmis oldugum üzere Hero bölümü yöneticilerinin artik bölümü kontrol altina almalari gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthun Maurits -- 13 Kasım 2008; 18:25:09 >

• Burasının boş başlıklarla ve mesajlarla dolmasının yöneticiler için hiçbir ehemmiyeti yok, zahmet edip başlık açmışsın. Diğer bölümleri bilmiyorum ama Hero Online bölümü artık bir bölüm olmaktan çıktı. Normalde kimseyi yaşına göre yargılamam ama resmen çocuk bahçesine döndü burası.
    İmzamda da yazdığım gibi DH eskiden güzeldi.
    Bot satan, gold satan emek hırsızlarının sitelerinden bile reklam alabilen bir yönetim var. Para için herşey mübah olmuş.
    Ben artık bu bölüme "acaba bugün millet ne palavralar sıkacak" diyerek giriyorum. Umduğum gibi de oluyor.
    Başkalarını kandırmaktan zevk alanlar çıkıp 10 dan charım var diye yalan atmayı marifet sanıyor. Sonra foyası meydana çıkınca hemen ortadan kayboluyor.
    Yok başka biri çıkıyor hack buldum diye zıplıyor, onun da havasını alıyoruz, o da yolcudur Abbas bağlasan durmaz moduna giriyor.
    Bir başlıkta bot programlarından nefret ettiğini, asla kullanmayacağını söyleyen arkadaşlar başka başlıklarda milyarlarca gold alıp satıyor, sanki normal birşeymiş gibi.
    Aslında hala niye girdiğimi bu foruma ben de çözemiyorum.
    Alışkanlık oldu heralde, illa ki girip bir bakası geliyor insanın.

• Yahu mert ben seni o kadar çok merak ediyorumki.Yazdıklarının hepsi çok mantıklı ve biz o kadar ugraşıyoruz sen onları tek cümlede yazıosun ve bize katlanıosun valla helal olsun sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.