Şimdi Ara

sanırsam baya uygun zenfone 5z

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
4.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hb'de aynı fiyata satılıyor
  • krajer K kullanıcısına yanıt
    Amazon ve hepaiburada
    Bunlardan biri biseyde fiyat dusurdu mu digeri de ayni fiyata cekiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyata iyi bir tercih diye düşündüm keşke lg g7 bu fiyatlara düşse diye bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

bu fiyata iyi bir tercih diye düşündüm keşke lg g7 bu fiyatlara düşse diye bekliyorum
    Lg G5 32gb kullanmıştım o telefonu aldığım günden sonra Lg'ye lanet ettim ve asla Lg almadım önermiyorumda.
    Herşey donanım değildir önemli olan o donanımı taşıyabilmek kullandırabilmek lg donanımı koyuyor ama arka plan onu kaldıramıyor.

3.000 tl bütcem olsa 2 seçeneğim olurdu
    1-3900 e çıkıp S9 almak
    2-3.200-3.300 e İphone7 almak.
  • EnterX kullanıcısına yanıt
    hocam v30+ veya g7 yi kullanmadınız sanırım g5 ten sonra lg nin değiştiğini düşünüyorum kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sciencee

hocam v30+ veya g7 yi kullanmadınız sanırım g5 ten sonra lg nin değiştiğini düşünüyorum kesinlikle tavsiye ederim
    Hocam yanlış yazmışım g5 değil g3 idi
    Açıkcası g4 den sonra lg silindi çevremden hiçkimsede lg görmüyorum çok umrumdada değil çok amiral gemisi kullandım değiştirdim 6 ayda bir telefon yenileyen birisiydim sevdiğim ilgimi çeken bir sektör tüm tecrübelerim sonucu artık Samsung Apple dışında kullanmıyorum.
    Huawei ve Xioami alt segmentte tercih edebileceğim markalar ama Lg Sony vs benden uzak olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: EnterX

Hocam yanlış yazmışım g5 değil g3 idi
    Açıkcası g4 den sonra lg silindi çevremden hiçkimsede lg görmüyorum çok umrumdada değil çok amiral gemisi kullandım değiştirdim 6 ayda bir telefon yenileyen birisiydim sevdiğim ilgimi çeken bir sektör tüm tecrübelerim sonucu artık Samsung Apple dışında kullanmıyorum.
    Huawei ve Xioami alt segmentte tercih edebileceğim markalar ama Lg Sony vs benden uzak olsun

Alıntıları Göster
    Bende g4 kullandım, hayalet ekran sorunu dışında bir sorun yaşamadım. Performans olarak gayet iyidi cihaz.
    Ama sırf ekran problemi nedeniyle ve bilinen kronik sorun bootlop yüzünden LG marka telefon tercih etmeyeceğim.

• Gecen hb'deki firsat konusu acildigi zaman yazmistim Amazon'un cevabi ne olacak diye. Ancak Amazon cevabi bize vermek yerine hb'ye veriyor. Bu sekilde bizim gonlumuzu kazanamaz.
  • Snapdragon 636 kullanan telefona 2019 da 1500 tl bile verilmez.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin telefon hangisiyse onun konusuna yaz bunu

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    5Z bu hocam SD845 Var.
  • Pardon diğer konuya yazdım sandım 5z bu fiyata efsane olmuş gercekten

• Bu indirimi zaten paylaşmıştım dostum

• hepsiburadada 2799 tl.Satıcı hb
  • Asus kullanan arkadaşımda asusa lanet ediyor :)

Ben LG3 ten Poco ya geçtim telefon şuan efsane.

G3 4sene kullandım bir kere tık demedi. Yaşlandığı için bataryası günde 2 belki 3 kere şarj ediyordum. Yoksa iyiydi kendisi.

Elektronik işi şans işi. En iyisini de alsan bazen sorun yaratabiliyor. En iyi telefon bile.
  • ne_demek kullanıcısına yanıt
    Lg yi beğendiysen asusa taparsın merak etme hocam. Kardeşim g3 aldı ben zen2 aldım 3 sene önce onun ki ilk baştan beri alev gibi yanıyodu ben de ısınma bile yoktu sonra garanti biter bitmez anakart yandı. Ben hala sorunsuz kullanıyorum zen2yi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Dedim ya şans işi. Bazen işler yolunda gitmiyor. G3 mesela tek sıkıntısını görmedim. İnternetten almıştım zamanında iyi çıktı şükür. Yaşından dolayı değiştirdim. Zamanında çok istediğim mi mix i alamadığım için poco aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.