Şimdi Ara

SANLIURFA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • siz 32 olume, bomba patlamasina sevinebilirsiniz. bugun 2 plis sehit oldu, onlara sevinenler de olabilir. ama benim yasadigim sehirde 34 kisi oldu, kim bilir daha kac kisi olucek. sizi hic etkilemiyor olabilir ama ben disari cikmaya korkar oldum gectigim yerlerde bomba patlayabilir diye. isid turkiyeyi kafir ulke sayiyor, yardimlari icin tesekkur ederiz ama artik ihtiyacimiz yok diyor. ben terorist degilim, partiyle de orgutle de hicbir isim olmaz. ama artik korkuyorum sinirdan yuz binler gecti kac tanesi terorist bitmiyoruz bile. lutfen biraz dusunun, yarin obur gun cok gec olacak. dusmanlik etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neredeyse tum askeri istihbarat mit burda, bir bombayi fark etmek zor degil. iki polisi oldurecek adamlari fark etmek zor degil. devlet bizden umidi kesti gibi duruyor, sevdigim bildigim insanlarin patlayan parcalari ustume gelir mi acaba diye korkuyorum. ve hala iyi olmus diyosunuz.

• 34 kişinin ölümüne sevindim.Şehitlerimize üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anodynum

siz 32 olume, bomba patlamasina sevinebilirsiniz. bugun 2 plis sehit oldu, onlara sevinenler de olabilir. ama benim yasadigim sehirde 34 kisi oldu, kim bilir daha kac kisi olucek. sizi hic etkilemiyor olabilir ama ben disari cikmaya korkar oldum gectigim yerlerde bomba patlayabilir diye. isid turkiyeyi kafir ulke sayiyor, yardimlari icin tesekkur ederiz ama artik ihtiyacimiz yok diyor. ben terorist degilim, partiyle de orgutle de hicbir isim olmaz. ama artik korkuyorum sinirdan yuz binler gecti kac tanesi terorist bitmiyoruz bile. lutfen biraz dusunun, yarin obur gun cok gec olacak. dusmanlik etmeyin.

Bomba eylemini gerçekleştiren %100 pkk.
  • o 34 kisi polislerle birlikte. ya anlamiyosunuz burdaki durumu. bu bir teror eylemi. yarin obur gun pkk ve isid eylemleri siklastiracak, savas bu kadar kolay mi

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    o eylemi gerceklestiren pkk da olsa isid de olsa terorist ve burda daha ne kadar teror eylemi olacak bilmiyoruz. yani basimizda bombalar patliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anodynum

o 34 kisi polislerle birlikte. ya anlamiyosunuz burdaki durumu. bu bir teror eylemi. yarin obur gun pkk ve isid eylemleri siklastiracak, savas bu kadar kolay mi

Özür dilerim o zaman.Ağır yaralılar da öldü sandım.Ortalığı kızıştıran onlar.Ülkemi bölmeye çalışan PKK destekçisi insanlar için ölmüş diye üzülmem.Alayı gebersin.
  • ben bu eylemin teror eylemi oldugunu soyluyorum, yarin obur gun bu iki grup birbirlerini istanbulun urfanin antepin ankaranin gobeginde de oldurmeye karar verebilir. o zaman masumlar da olecek.

• Kardeşim güvenlik güçleri müdahale edince molotof atıp kalaşnikoflar ortaya çıkarıyorsunuz.

Müdahale etmeyince devlet nerede diyorsunuz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
  • Nike kullanıcısına yanıt
    kardesim ben molotof atmadim kimseye, hicbir eyleme de katilmadim. sadece urfada yasadigim icin olume mi mahkumum

• Nike kullanıcısına yanıt
    urfa merkezde yasiyorum, eger bu patlama suruc amara kutuphanesinde degil de urfa merkez kutuphanesinde yasansaydi ben de olecektim. sadece urfada yasadigim icin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.