Şimdi Ara

sapphire x1600pro everestle ölcümde 49C gösteriyor (yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sapphire x1600pro ekran kartım daha yeni oldu alalı sıfır aldım ama everest le ölcümle 49C yi gösteriyo arasıra düsüyor ama gene aynı degerde sizce normalmi bi yardım etseniz bu everest kesin ayarları verirmi ??

• Normal ama sen birde yazın gör.Bende oyunlarda 65 C' falan oluyor.Zaten 67 oldu mu direk donuyor.Ama çok heyecanlı oluyor oyun oynarken bi gözün sıcaklıkta bi gözün oyunda :D
    Ama benden tavsiye uzun süre oyun oynarken donma falan olmuyorsa , görüntü bozulmuyorsa sıcaklığı önemseme , o kartın doğası öyle...Yazın forumu görseydin hergün en az 5 tane x1600 sıcaklık sorunu topici açılıyordu
  • niyeki böyle acaba ya bide ati tool da biraz o/c yapim dedim birden cıktı 67 ye falan korktum hemen kapattım ya güzel kartta bu sıcaklıkta sorun yaratmasmı aslında ben alısıgım bende nvidia fx5200 vardı kartta dokunamıyodum bide fan yoktu üstünde resmen kartta dokundugumda ter gibi bisey oluyodu böle elim ıslanıyodu ama bende bunu yeni aldım dedim neden böle bu o/c suz böyle ise adamlar bu kartta o/c nasıl yapıyolar neyse yorum yaptıgın icin sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.