Şimdi Ara

Şarj konusunda en iyi rom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sarj konusunda en iyi rom hangisi çok rom denedim ama bir karar veremedim.
    Şarj konusunda en iyi rom sizce hangisi. Cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnydn -- 18 Temmuz 2012; 1:46:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende arıyorum artık ics yi şarj yüzünden bırakacağım. umarım herkes 35 kernel rom önerir.

• Orjinal rom B528

• quote:

Orijinalden alıntı: T

Orjinal rom B528

Linkte versen süper olurdu

edit: buldum
    http://forum.donanimhaber.com/m_55596662/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5kursun -- 18 Temmuz 2012; 8:50:07 >
  • Lewa romun oyun oynarken bile şarjı iyi gidiyor.Kesinlikle tavsiye ederim.

• Öyle bir rom yok :) Şarjın uzun gitmesini istiyorsanız. Işlemciyi max 600 mhz e çekin. 3g kapalı 2g açık olsun. Wifi yı kullanmadığınız zaman kapatın. Duvar kağıdını sabite ayarlayın. Düşük ram kullanan launcher kullanın. Ekran parlaklığını otomatiğe alın.

Fakat performansı yüksek ve şarjı diğerlerine göre biraz daha fazla olsun diyorsanız lewaos öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PH_Ganso -- 18 Temmuz 2012; 9:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -HybridTheory-

Öyle bir rom yok :) Şarjın uzun gitmesini istiyorsanız. Işlemciyi max 600 mhz e çekin. 3g kapalı 2g açık olsun. Wifi yı kullanmadığınız zaman kapatın. Duvar kağıdını sabite ayarlayın. Düşük ram kullanan launcher kullanın. Ekran parlaklığını otomatiğe alın.

Fakat performansı yüksek ve şarjı diğerlerine göre biraz daha fazla olsun diyorsanız lewaos öneririm.

duvar kagıdını nasıl sabitliyoruz ? ics kullanıyorm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxCHExx

quote:

Orijinalden alıntı: -HybridTheory-

Öyle bir rom yok :) Şarjın uzun gitmesini istiyorsanız. Işlemciyi max 600 mhz e çekin. 3g kapalı 2g açık olsun. Wifi yı kullanmadığınız zaman kapatın. Duvar kağıdını sabite ayarlayın. Düşük ram kullanan launcher kullanın. Ekran parlaklığını otomatiğe alın.

duvar kagıdını nasıl sabitliyoruz ? ics kullanıyorm.

Hiç ics kullanmadığım için bilemiyorum.

• valla bende öyle bi rom arıyorum ama daha bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.