Şimdi Ara

Şarj ve BossPrefs sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1-kullanırken %1-2 lere kadar düşürene kadar kullanmama rağmen şarja taktığım anda pil doluluk oranı %30 oluyor ve %30 dan itibaren yükselmeye başlıyor.
    2-Birde, BossPrefs üzerinden wifi açılıp kapanmaz oldu, tuş var, açıyor gibi görünüyor ama açmıyor.

Sorunların çözümü nedir acaba ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Hocam pil olayi bendede ayni ama o sorun degil zaten hemen hemen butun elektronik cihazlarda gorulen bi durum boss uda kaldirip yeniden yuklemeni öneririm
  • Cevabın için teşekkür ederim arkadaşım. Silip tekrar yükledim ama sorun devam ediyor malesef :(
  • Restore etmeni oneririm. Bu arada sarj olayini usb`den degil fisten yapmayi dene.
  • Şarjı zaten hep fişten yapıyorum..
    Restore gerekir diyorsan, 3.0'a kadar beklemek taraftarı olurum.. şimdi yapmaya gözüm yemiyor :)
    önerilerin için teşekkürler..
  • Rica ederim hocam oncelikle sarji istedigin zaman yapabilirsin 1-2lere indirmene gerek yok hatta daha iyi sik sarj etmen.menuden acip kapatabiliyorsun degil mi wi-fi yi
  • batarya teması kullanıyorsanız bu dediğiniz olay görsel bir hata. cihazdan kaynaklanan bişe değil...
  • Evet, menüden wifi açıp kapatabiliyorum.. Temalı da temasız da aynı sorun var ama görsel bir hata olduğuna bende inanıyorum, çünkü kullanırken 30'dan aşağı bir anda inmiyor, normal azalıyor. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Bu arada, Snapture ile nasıl zoomlu resim çekilir biliyormusunuz ? Zoom işaretine gelip parmağımı zoomlamak istediğim bölgeeye götürdüğümde zoomsuz resim çekiyor. Nasıl yapmalıyım acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.