Şimdi Ara

Satellite A305-S6845' XP kursam sizce nasıl olur? :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben ABD'den TOSHIBA Satellite A305-S6845 aldım. 20 gün sonra da elime ulaşacak inşallah. Şimdi, bilgisayar bana Vista yüklü halde gelecek ama ben Vista'ya bir türlü alışamadım gitti. Sevemedim. Kullanmak da istemiyorum. 3 GB RAM var bilgisayarda, bunun 1 GB'sini Vista'ya yedirmek istemiyorum. Toshiba'nın sitesinden XP driverlarını da buldum. XP kursam, sorunsuz çalışır mı? Parmak izi okuyucusu XP'de çalışır mı mesela?.. Satellite kullanıcılarından yardım bekliyorum.

Teşekkürler...

Satellite A305-S6845' XP kursam sizce nasıl olur? :S

• 3GB ram ile vistada sorun yaşamazsın ama XP ye gecersen bır surelıgıne driver sorunu yaşayabılırsın

parmak izi okuyucunun driverı başını agrıtabılır
  • bence hiç gerek yok arkadaşın dediği gibi 3 gb olması vista için çok iyi.

Hem 1 gb'ı vista yemiyor.. vista 1 gb kullanıyor gibi gözüksede aslında 400-500 mb kullanır çünkü geriye kalana gerektiği zaman hemen ulaşabilmek için kullanıyor gibi gösterir... Bu da böylece performansı arttırır. Yani Vista çok fazla ram kullanıyor diye birşey yoktur.

vista'nın sorunu sadece düşük özellikli sistemlerdir. Ancak alıcağın sistemde hiç bir sorun yaşamazsın vistayla. Bence XP kurman gereksiz.

Hayırlı olsun..
  • Fikirleriniz için teşekkür ederim c@lculus ve Quentin86. Bir küçük sorunum daha var bu laptopla ilgili. Üzerinde İngilizce Vista yüklü olacak. Bunu TR'ye çevirebilme imkanım olabilir mi? Mesela dil paketi falan mevcut mu Vista'da yoksa TR Vista mı lazım illa?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arbenek

Fikirleriniz için teşekkür ederim c@lculus ve Quentin86. Bir küçük sorunum daha var bu laptopla ilgili. Üzerinde İngilizce Vista yüklü olacak. Bunu TR'ye çevirebilme imkanım olabilir mi? Mesela dil paketi falan mevcut mu Vista'da yoksa TR Vista mı lazım illa?

eğer üzerinde Vista'nın Ultimate sürümü varsa Türkçe dil paketi yüklenebilir.
  • benim ark ımda satellite a305 s6858 aldı usa dan su anda xp kurmak istiyoruz ama driverlerını bulamadık sen erden buldun acaba driverleri???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.