Şimdi Ara

SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Skinler satıldı. İyi forumlar.

İlgilenen arkadaşlar için Steam profilim

SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive
     SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive SATILDI // AK47 - Vulcan & AWP - Electric Hive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorious-TR -- 2 Mayıs 2015; 18:13:52 >

• az önce mesaj yazmıştım fakat 30 u 50 olarak görmüşüm sildim tekrar yazayım.

awpniz 19 TL. Electric hivenin fnsi 31 TL. Howling Stickerlisi 46 TLhttp://steamcommunity.com/market/listings/730/AWP%20%7C%20Electric%20Hive%20%28Factory%20New%29?filter=howling

Normal satışlarda %85 i Alırnır 46.85/100 40 TL

Siz Ft yi 30 dan satıyorsunuz.

• Vulcan ft satiyor galiba .90 a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ConquerorStone

az önce mesaj yazmıştım fakat 30 u 50 olarak görmüşüm sildim tekrar yazayım.

awpniz 19 TL. Electric hivenin fnsi 31 TL. Howling Stickerlisi 46 TLhttp://steamcommunity.com/market/listings/730/AWP%20%7C%20Electric%20Hive%20%28Factory%20New%29?filter=howling

Normal satışlarda %85 i Alırnır 46.85/100 40 TL

Siz Ft yi 30 dan satıyorsunuz.

Bilgilendirme için sağol. Fiyatı düzenliyorum :)

EDIT: Verdiğin linkteki fiyat FN içinmiş FTde daha pahalıydı ama FNden daha ucuza koymak istedim 35₺ olarak güncelledim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorious-TR -- 1 Mayıs 2015; 19:29:23 >

• Güncel
  • Uygun fiyat :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 2 Mayıs 2015; 0:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

Uygun fiyat :)

Ne olmasını bekliyosun 5₺ falanmı yapayım ? Bulursan sen o fiyatlara koyda ben alayım kardeşim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorious-TR

quote:

Ne olmasını bekliyosun 5₺ falanmı yapayım ? Bulursan sen o fiyatlara koyda ben alayım kardeşim ;)

İyi niyetle uygun fiyat mesajı atıp da bu denli üslubu leş bir cevap aldığımı hatırlamıyorum. Lafı başka tarafınızdan anlama konusunda ve iyi niyetli mesaj ile kötü niyetli mesaj arasındaki farkı öğrenmemekte master yapmışsınız. Ne diyeyim, yine de hayırlı satışlar. Allah akıl fikir versin. Bu arada teşekkür ederim Vulcan'a sahibim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glorious-TR

quote:

İyi niyetle uygun fiyat mesajı atıp da bu denli üslubu leş bir cevap aldığımı hatırlamıyorum. Lafı başka tarafınızdan anlama konusunda ve iyi niyetli mesaj ile kötü niyetli mesaj arasındaki farkı öğrenmemekte master yapmışsınız. Ne diyeyim, yine de hayırlı satışlar. Allah akıl fikir versin. Bu arada teşekkür ederim Vulcan'a sahibim.

Bana pek iyi niyetli gibi gelmedi, dalga geçer gibi geldi bu yüzden bu şekilde bir cevap yazdım.

• ahahahhah bide fiyatı artırmış ben orda fnsi 40 tl ftsi 30 mu olur dedim sen ne anladın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.