Şimdi Ara

Satılık 0 Kitaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET SATILIK HİÇ ÇÖZÜLMEMİŞ KİTAPLAR YKS 2020 TAYFADAN İLGİLENENLER FİYAT İÇİN MESAJ YADA YORUM ATABİLİRLER

Ödemeler Havale İle Yapılmaktadır.

Satılık 0 Kitaplar
    Satılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 KitaplarSatılık 0 Kitaplar

• Yukarı
  • Ygsleri insanlar bedavaya dağıtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEPENTHEnd

Ygsleri insanlar bedavaya dağıtıyor
    Adamdan alıp dağıt madem kardeş
  • thefenerist T kullanıcısına yanıt
    Boş yapıyorsun yapma
  • NEPENTHEnd kullanıcısına yanıt
    o zaman tyt ayt'leri alırlar hocam ihtiyacım olduğu için satıyorum neden ahkam kesip bilmişlik yapıyorsun ki ?
  • halisbugra13 H kullanıcısına yanıt
    Ahkam kestiğim yok satamazsın dedim sadece tyt ayt'ler için laf ettiğimi gördün mü?
  • NEPENTHEnd kullanıcısına yanıt
    Tammam hocam büyütmeye gerek yok teşekkür ederim
  • 4 Kitap satıldı satış devam ediyorr
  • YukarI
  • Satışlar devam ediyor
  • quote:

Boş yapıyorsun yapma
    Böyle bir şey pm den yazılır, direk insanların olduğu yerde değil. Olgunlaşmalısın.
    Of of sende boş yapıyorsun yapma lütfen. Ygs lys kitaplarına kimse para vermez düzgün bir şekilde belirttim ne ağladınız. Satılığa koyduğu kitapların yarısı Ygs lys idi şimdi ben bunu belirttim diye bir başkasının gelip bu kitaplara para vericekken vermiyecek mi oluyor. Aslında büyümesi gereken sensin kapanmış bir konuyu uzatan ve burda duyar kasan sen.
  • quote:

Of of sende boş yapıyorsun yapma lütfen. Ygs lys kitaplarına kimse para vermez düzgün bir şekilde belirttim ne ağladınız. Satılığa koyduğu kitapların yarısı Ygs lys idi şimdi ben bunu belirttim diye bir başkasının gelip bu kitaplara para vericekken vermiyecek mi oluyor. Aslında büyümesi gereken sensin kapanmış bir konuyu uzatan ve burda duyar kasan sen.
    Hayatında başarılar dostum. Bir esnafın yanına gidip böyle bir cümle kurmanı tavsiye ediyorum sana müşterisi varsa yanında daha da güzel dayak yiyebilirsin, tavsiyemdir. Duyar değil bu arada ticaret etiğini hatırlatma.
    Merak etme sahaf dışında kimse ygs lys kitaplarını satmaz ki ayrıca satamaz zaten. Ben orda belirttim insanlar bunları bedavaya dağıtıyor diye. He bahsettiğin ticaret etiği geçerliliğini yitirmiş kitapları para ile satmaksa bir şey diyemem ancak benim yazmamdaki amaç bu kitapları satamazsındı sayın ticaret etiği uzmanı
  • quote:

Merak etme sahaf dışında kimse ygs lys kitaplarını satmaz ki ayrıca satamaz zaten. Ben orda belirttim insanlar bunları bedavaya dağıtıyor diye. He bahsettiğin ticaret etiği geçerliliğini yitirmiş kitapları para ile satmaksa bir şey diyemem ancak benim yazmamdaki amaç bu kitapları satamazsındı sayın ticaret etiği uzmanı
    Ama senin örneği anlama biçimini s.. Kardeş benim dediğim ygs lys ile ilgili değil herhangi bir ürün. Ayrıca bu kitapların geçerliliğini yitirmesi söz konusu da değil, içineki müfredat bir anda ortaokula yönelik mi oldu? Hayır. Ben düşüncene bir şey diyemem ama böyke bir şeyi özelden belirtmen gerekirdi. Gerçek hayatta böyle biriysen üzülürsün dostum söyleyeyim.
  • Bu arada zaten 2002liymişsin. Bir neslin hepsi mi böyle olur tüm tanıdıklarım senin gibi.
    Bak genelleme yaptım diyorsun ama ben genelleme yapmadım. İşler yayın evi bile 1 yıl öncesine ait kitapları kelepir satıyor. Kuzenlerimden kolilerce ygs lys geldi hepsini ihtiyacı olanlara dağıttım. Çünkü kimse para vermezdi ve bu arkadaşta bu ygs lys kitaplarını satamaz. Satabileceği kitaplar ile ilgili herhangi bir yorum yapmadım. Sana iyi günler uzatma sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.