Şimdi Ara

SATILIK LVL 29 FULL İNT CHAR +150 SİLK HEDİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CHARIMI COK UCUZ BİR FİYATA SATACAGIM ÜSTELİK 150 SİLK VAR HESABINDA HİC KULLANILMAMIŞ. CHAR ERKEK KARAKTER OLUP BABEL SERVERINDA FULL İNT ANA YETENEK LİGHT (HEPSİ FULLENMİŞ LVL 25 KADAR) COLDAN FİZİKSEL DEFANS VE PASİF ACIK SADECE FİREDAN DA NUKE ACILMASINA AZ KALMIS LVL VERİLMİŞTİR SADECE BİCHEON A BİRAZ VERİLMİŞTİR. KARAKTER SWORD
    AYRICA ELİNDE SOS LVL 24 SWORD +3 SHIELD LVL 29 - DOLU ELEMENT DOLU TABLET * BİR KAC ELİXİR FALAN VAR

TEKLİF VERMEK İSTEYEN MSN E KAYDETSİN BENİ GÖRÜSELİM O KADAR UCUK BİR FİYAT BEKLEMİYORUM SADECE TEKLİFLERİNİZİ SÖYLEYİN YETER

150 SİLK VAR AMA ONUDA UNUTMAYIN ZATEN O 15 USD. ONA GÖRE Bİ TEKLİF VERİN
    osman_songur@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinmax -- 27 Temmuz 2006; 13:26:19 >

• alıcı yok galiba hala. tekliflerinizi beklliyorum
  • arkadaşım ben 2 ay önce venice yeni açıldığında lvl 48 cahr satmaya kalktım full sp farmlı hep şey açık kasalar full alıcı olmadı sen babel diyosun 25 i 1 günde kasarım 150 silk e yazık bence ticket al kas derim o charı
  • quote:

Orjinalden alıntı: silentking

arkadaşım ben 2 ay önce venice yeni açıldığında lvl 48 cahr satmaya kalktım full sp farmlı hep şey açık kasalar full alıcı olmadı sen babel diyosun 25 i 1 günde kasarım 150 silk e yazık bence ticket al kas derim o charı

benim istedigim fiyat sadece silk parası oda az birsey millet sıfırdan acacagına bundan baslasın hem bir aylık gold ticket falan da alabilir isterse neyse bi şansımızı deneyelim bakalım belki alan olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinmax

quote:

arkadaşım ben 2 ay önce venice yeni açıldığında lvl 48 cahr satmaya kalktım full sp farmlı hep şey açık kasalar full alıcı olmadı sen babel diyosun 25 i 1 günde kasarım 150 silk e yazık bence ticket al kas derim o charı

benim istedigim fiyat sadece silk parası oda az birsey millet sıfırdan acacagına bundan baslasın hem bir aylık gold ticket falan da alabilir isterse neyse bi şansımızı deneyelim bakalım belki alan olur

kardeş sen alps teki el_cinmax mısın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RockmaN1985

quote:

Orjinalden alıntı: cinmax

quote:

kardeş sen alps teki el_cinmax mısın?

evet

• kardeş 70 m veriyim olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

kardeş 70 m veriyim olurmu

MSN EKLE GÖRÜSELİM
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.