Şimdi Ara

Savaş alanı eskisi gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce savaşa girdim Savaş alanını Fire Drake gelmeden önceki şekline geri döndürmüşler. Zaten o haritayı hiç sevmemiştim mageler her yerden bug yapıp taşların üstüne çıkıyolardı. Umarım beğenilmeyen bölümleri böyle düzeltirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: ::HannibaL::

Az önce savaşa girdim Savaş alanını Fire Drake gelmeden önceki şekline geri döndürmüşler. Zaten o haritayı hiç sevmemiştim mageler her yerden bug yapıp taşların üstüne çıkıyolardı. Umarım beğenilmeyen bölümleri böyle düzeltirler.

Şayet dediğin gibiyse çok iyi olmuş kardeş
  • Değişmeyen tek şey

İyİ TesbİT

Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?

• bencede ya yeni haritayı hiç sevmemiştim berbet karmaş dolaş öbürüsü güzel direk karşıya gidion townları orda zaten
    inş doğrudu eski hali çok güzeldi
  • Yalnız yeni cz fena değil hakkını yemeyelim şimdi bowla giriş yapmaları 4 taraftan güzel olmuş.
    Ama bowl çok engebeli olmuş keşke düz olsaydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThELaDyPrİeSt

Değişmeyen tek şey

İyİ TesbİT

Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?

ama atmış işte ne yapcan !!

• ark lar deişmedii hafta içi galiba eski alanda oluo hafta sonu yeni alanda
  • Tarihte bütün savaşlar açık araziler üzerinde göğüs göğüse çarpışarak olmuştur. Çoğu KO sevenler gibi yeni harita beni de çok şaşırtmıştı ve hayal kırıklıgına uğratmıştı. Eski haline dönmesi (şimdilik öyle sanırım) herkesi memnun etmiştir zannedersem. Zafer kazanmak işin adabıyla güzeldir. Eski haritamızı geri istiyoruz. Herkese iyi oyunlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.