Şimdi Ara

savas gunlerıne ne oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar savas gunlerı degıstımı dıezde oynıyan var yazsın lutfen

• bişey değişmedi benim bildiğim. dlw haftada 2 güne çıkarıldı ama 2.si ne zaman bilemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AcHeRoN

bişey değişmedi benim bildiğim. dlw haftada 2 güne çıkarıldı ama 2.si ne zaman bilemiyorum.

oo süper olmuş ozman asasla np kasmaya dEVAM
  • BUGUN ARS GM MİNİN NASIL ''SAYGI DEGER '' BİR KİŞİ OLDUGUNU ANLADIM KAPILARI BİZE AÇMADI (KARUSLARA ) EL MORADLARI İÇERİ ALDI SONRA DAN BİZDE ÇOK ÇOK AZ KİŞİ ALDI VE ASIL BABA CHARLAR FRODO18 VB. DIŞARIDA KALDI DOGAL OLARAK EL MORADLAR KARUSLARI BASTI SONRA ASIRI SIKAYET YÜZÜNDEN SAVAŞI İPTAL ETTİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: steal_heard

BUGUN ARS GM MİNİN NASIL ''SAYGI DEGER '' BİR KİŞİ OLDUGUNU ANLADIM KAPILARI BİZE AÇMADI (KARUSLARA ) EL MORADLARI İÇERİ ALDI SONRA DAN BİZDE ÇOK ÇOK AZ KİŞİ ALDI VE ASIL BABA CHARLAR FRODO18 VB. DIŞARIDA KALDI DOGAL OLARAK EL MORADLAR KARUSLARI BASTI SONRA ASIRI SIKAYET YÜZÜNDEN SAVAŞI İPTAL ETTİ

Aresin GM inde aşırı bi morad hayranlığı var zaten. Geçen haftaki Savaşlardan birinde, KApı AÇıldı Diye mesaj geçti, 20 sn gecikmeyle gidebildik, ama içeri giremedik. ardından 2 dk geçmeden moradlar bastı :D Var bu gm de bi olay ama h adi bakalım...
  • olimpiada dark lunar war salı we perşembe olmuştur saat leri yine aynı 1 we 7 de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.