Şimdi Ara

Sayısalcı olupta tm veya ts den tercih yapacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar geçen sene sitede ankara hukuğa yerleşenlerin çoğunluğunun sayısalcı olduğu söleniyordu.
    Özellikle bu sene katsayı farkınında kalkması ile beraber daha çok sayısalcının tm ve ts den tercih yapacağını düşünüyorum.
    Eğer sayısaldaki tercih yapacak arkadaşlar tm ve ts den nereyi yazmayı düşündüklerini yazarsa sayısal bölümlerde ne kadar kontenjan açıklığı olabileceğini ve tm-ts cilerinde bölümlerinde ne kadar bir sayısalcı çoğunluğunun olacağını üstün körü tahmin edebiliriz.

• Git tıbbına mühendisliğine işte ya, sözelde işin ne ..
  • tmciler bombardımana tutar seni arkadasım.Niye böyle konu açıyorsun:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter749

tmciler bombardımana tutar seni arkadasım.Niye böyle konu açıyorsun:D

Biliyorum hocam gazamız mübarek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silenceofsilent

quote:

Alıntıları Göster
    sayısalım tm2,3 8-10 k arası bekliyorum hukuk fln deil de pdr yazabilirim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: silenceofsilent

quote:

Alıntıları Göster
    oğlum bakın 10.sınıfta ne seçtiyseniz ona göre tercih yapın milletin alanına kaymayın he gerçi mesela ben de sözele girerek onların alanına kaydım bir tmci olarak ama kesinlikle tercih yapmayacağım. ve bence sayısal olup da ilk 30 bine giremeyen bir adam iyi bir hukuk fakültesine yerleşemez zaten. tm puanı en fazla ne kadar olabilir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: son_sam

Evet arkadaşlar geçen sene sitede ankara hukuğa yerleşenlerin çoğunluğunun sayısalcı olduğu söleniyordu.
    Özellikle bu sene katsayı farkınında kalkması ile beraber daha çok sayısalcının tm ve ts den tercih yapacağını düşünüyorum.
    Eğer sayısaldaki tercih yapacak arkadaşlar tm ve ts den nereyi yazmayı düşündüklerini yazarsa sayısal bölümlerde ne kadar kontenjan açıklığı olabileceğini ve tm-ts cilerinde bölümlerinde ne kadar bir sayısalcı çoğunluğunun olacağını üstün körü tahmin edebiliriz.

bir sayısalcı olarak sözelden girdim sınava tercihim de öyle olcak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykız208

oğlum bakın 10.sınıfta ne seçtiyseniz ona göre tercih yapın milletin alanına kaymayın he gerçi mesela ben de sözele girerek onların alanına kaydım bir tmci olarak ama kesinlikle tercih yapmayacağım. ve bence sayısal olup da ilk 30 bine giremeyen bir adam iyi bir hukuk fakültesine yerleşemez zaten. tm puanı en fazla ne kadar olabilir ki?

benim gecen sene mf4 siralamam 35k idi.tm-2 14k??????hadi bunu acikla
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

quote:

14k ile istanbul ya da ankara hukuk gibi iyi hukuklara yerleşemezsin zaten. bu kadar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: info2

quote:

14k ile istanbul ya da ankara hukuk gibi iyi hukuklara yerleşemezsin zaten. bu kadar

Alıntıları Göster
    tm1 4-5 k bekliorm sonlara açıkta kalmamak için odtü işletme iktisat yazarım mutlaka

• baska hukuk yok zaten konya kotu mu?
  • Benim ygs ler 2k-3k civarı hepsi mat 73 edebiyata öylesine girdim ed 39d-17y cog 14d 8y aobp 55-56 tm2 kac bin gelirki
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkangc

Benim ygs ler 2k-3k civarı hepsi mat 73 edebiyata öylesine girdim ed 39d-17y cog 14d 8y aobp 55-56 tm2 kac bin gelirki
    psikoloji, ekonomi gibi bölümler düşünüyorum. tm say dan iyi gelirse tmden tercih yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathan

psikoloji, ekonomi gibi bölümler düşünüyorum. tm say dan iyi gelirse tmden tercih yapacağım

Alıntıları Göster
    fenciler iyi trollsunuz
  • quote:

Benim ygs ler 2k-3k civarı hepsi mat 73 edebiyata öylesine girdim ed 39d-17y cog 14d 8y aobp 55-56 tm2 kac bin gelirki

öylesine girip düşük yapan ilk sayısalsın tebrikler
  • Sayısal çıkışlıyim ama ben sınava öylesine falan girmedim yani tm den hazırlandım
    Ankara hukuk yazmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichbinblau

Sayısal çıkışlıyim ama ben sınava öylesine falan girmedim yani tm den hazırlandım
    Ankara hukuk yazmayı düşünüyorum
    Sayısalcıyım tmden girdim ankara mülkiye yazacam .
    Tsdende girdim en kötü 2k gelcek ts'm son tercihlerime bahçeşehir iletişim tam burslu yeni medya yazabilirim. İlk bin bursu gelirse dadından yinmez.
    Sayısaldan tercihte gazi bilgisayar, deu bilgisayar yazabilirim.

Alternatifte pdr,psikoloji.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartmanland_77

quote:

Öylesine girerim böylesine girerim yardımcı olmayacaksan niye burnunu sokarsin ki
  • quote:

quote:

quote:

Öylesine girerim böylesine girerim yardımcı olmayacaksan niye burnunu sokarsin ki

Alıntıları Göster
    olum bak git

• quote:

quote:

quote:

Seni kötülemedim ironi yaptım ama anlamadın neyse babanlara selam söyle
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.