Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.160
Cevap
143
Favori
1.363.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun süreli bir Scenic sever ve yeni bir 2007 GRAND SCENIC II Privilege plus+Executive pkt.+ESP pkt. - Sunroof kullanıcısı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Herkese iyi bir hafta sonu diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SRider -- 30 Mayıs 2008; 14:06:56 >
  • hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan
  • hayırlı olsun darısı başımıza:) gerçi benim kaka sarısı arabamı seviyorum ama yani şöle privilage siyah bir grandscenic de başka oluyor yani.. bu arada wterra senin işini ne iyisi bir kgs çözer:) 3 YTL kart ücreti.. gerisi kolay..
  • valla hocam doğru söylüyosun bu ogs tam başa bela yok okumadı yok pili bitti cezası cartı curtu dur şunu iptal edeyim de kgs ye geçiş yapayım ayda yılda bir kullanıyorum zaten
  • arkadaşlar ben de scenic hayranıyım ve temmuz ayında almayı planlıyorumve uzun süre binmeyi düşünüyorum.sıfır bir araç almayı planlıyorum ama scenicin satarken 2. elde çok değer kaybettiği söyleniyor ama 2. el ilan sitelerine baktığımda uçuk rakamlar istiyorlar.sıfır araç alırsam liste fiyatından ne kadar daha düşülüyor genelde.zira renaultun sitesinde fiyat listeleri de abartılı gibi.özellikle aracını sıfır alarlardan sormak istiyorum?araç alırken liste fiyatından ne kadar düşüğe aldınız ve nereden aldınız,ve en uygun araba alma zamanı hangi zaman oluyor?
  • bu yaz almalısın benimkini temmuzda aldım ben.54den 48e indi tanıdıktı bayi.bu arada son resim:

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

bu yaz almalısın benimkini temmuzda aldım ben.54den 48e indi tanıdıktı bayi.bu arada son resim:

aracın çok güzel.kazasız belasız kullanman dileğiyle.rengi de hoşuma gitti.
  • Kasa değişeceğini unutursanız bende bu yaz hatta bugünlerde almanızı öneririm Ben geçen mayısta aldım yaklaşık bir ay civarı ESP paketli araç bekledim.Serdar arkadaşınkınden tek farkı Xenon ve CD Changer ile far yıkama olmaması onun yerine ESP paketi var.53.350 yerine 50.000 ye İstanbul Maisten aldım.Aracımı takasa verdiğim için daha fazla indirim alamadım.Şu an tahminim full versiyonda 6-7 civarı fiyat opsiyonu vardır.
  • Bende geçen sene haziran ayında yaklaşık 6-7 bin ytl indirimle 48.000 ytl ye almıştım. Bu ayların sıfır araç almak için uygun olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SRider

Merhaba,
    Uzun süreli bir Scenic sever ve yeni bir 2007 GRAND SCENIC II Privilege plus+Executive pkt.+ESP pkt. - Sunroof kullanıcısı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Herkese iyi bir hafta sonu diliyorum.

Kardeş hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Çok iyi bir tercih yapmışsın.Tebrikler.
  • birkac resim

• ve.

• ve de..

• :)

• ve bu..:)

• Arkadaşlar Merhaba;

Şu an itibarıyla forumun en yeni üyesi olarak aranıza hoşgeldim diyorum.

Forumunuzu iki gündür inceliyorum. Son derece faydalandığımı belirtmek isterim. 'Bilgi paylaştıkça çoğalır' sözünü bir kez daha doğruyan katılımcılara teşekkür ederim.

2001-2003 arası bir Scenic RXT veya 1.6 dynamic alarak Accent-Astra-Corolla sedan zincirine son vermek istiyorum. Çocuklar büyüdü, artık bir aile arabasına ihtiyacım var. Km olarak 100 binin üstünde olmamasına dikkat ediyorum.

Bu moddellerin yaklaşık fiyatları ne kadardır? Daha çok sahibinden.com da takip ettiğim satış ilanlarında gördüğüm fiyatlar oldukça abartılı geldi bana. Fiyat konusunda tavsiye ve bilgilerinize ihtiyacım var.

Paylaşımınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • Hoşgeldin Galile..
    Ben de Nisan başında 2000 model (daha üst model istiyordum ama çok bekledim ) 77000 km.de RXT aldım 16000 YTL ye
    uzun süre bakındım ama fiyatlar böyle,araçta temiz olunca daha fazla bekleyemedim.tam bir aile otomobili çocuklar çok keyif alıyorlar
    kullanımı da çok keyif veren bir otomobil,şehir içi 100km de 8 lt tüketimi var benimkinin 100-110 km sürati geçmeden kullanınca
    Daha önce Astra kullanıyordum Scenic biraz daha gürültülü bir otomobil ama bunlar hep küçük detaylar.Çok keyif alacagına eminim
    umarım istedigin gibi bulursun
    kazasız keyifli sürüşler dilegiyle.

• Merhaba arkadaşlar,
    Daha öncede yazmıştım. 2001 model scenic RXT 1.6 16V olan aracımın orjinal kasetçalarını arıyorum. Nitekim aracındaki orjinal kasetçaları değitirmeyi düşünenler varsa benimle irtibata geçebilir. (sedat75@hotmail.com) Tüm scenic severlere kazasız belasız günler diliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 06snn66

quote:

Orjinalden alıntı: SRider

Merhaba,

Kardeş hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.Çok iyi bir tercih yapmışsın.Tebrikler.

Çok teşekkür ederim. Allah hepimizin tekerlerini asfaltta tutsun... Bu arada ben yazmayı unutmuşum, benim kız benzinli 1.6 VVT 110 BG.

• Karaman Sarıveliler İlçesindeyim. Aile arabası dedik Gri renkte 1998 model 2.0 RXT Scenic aldık. 180000 km de 14000 ytl. Allahım pişman ettirmezse şu ana kadar çok memnun kaldım araçtan. iç genişliğine hayran kaldık (zaten sceniz = ferah demekmiş) . bir de bu model bir araçta bu kadar konfor beni çok şaşırttı. eğer fiyatı da üstadlarıma göre normal gelirse, böyle bir araba sahibi olduğum için daha da bir şımaracağım.

Saygılarımla.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.