Şimdi Ara

Seagate 1Tb ve hizlial.com hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seagate 1Tb 32Mb e-sata freeagent pro almayı düşnüyorum hizlial.com'da fiyatı KDV dahil 289.79 YTL gözüküyor, ayrıca yorumlarda kutu içinden e-sata kablo çıktığını söylemişler sanırım hizlial.com'un bir kampanyası olarak...

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.031.1276.0059

Sorum şu; bu site ne kadar güvenlidir internet üzerinden alışveriş yapabilmek için ve fiyat nasıl piyasaya göre...

Son olarak bir de bu site;

http://www.alisveris.com/Client/ProductDetails.aspx?ProductID=34920&ref=akakce&v=1.52.2

hangisinden almamı tavsiye edersiniz??Şimdiden çok teşekkürler...

• Eğer İstanbul'da oturuyor iseniz Kadıköy Eksen ' deb almanızı öneririm. Aynı fiyata alırsınız. Ve bir sorun olduğunda en azından karşınızda bir muhatap görürsünüz. İnternet üzerinden satış yapan sitelere güven(e)miyorum. Benim tavsiyem bir mağazadan alın.
  • Arkadaşım vermiş olduğun linkten hizlial.com adlı siteye baktım sitenin koruması var, gold bilgisayarın kuruluşu olduğunu söylüyor ki ben bugüne kadar goldbilgisayar dan hiç almadıysam 1000YTL lik 3-4 parça ürün aldım ve hiçbirinde bir sorun çıkmadı bence güvenilir neticede gold bilgisayar olsun hızlıal olsun adamların yeri yurdu adresi ve müşteri hizmetleri var senin paranı çarpmak için kurulmuş bir şirket değiller, öyle olsa her iki şirkette nerden baksan en az 5 yıldır piyasadalar bu kadar vesveseli olmamak lazım neyse ben al derim ama bulunduğun yerde aynı şartlarda satan varsa oradan da alabilirsin
  • tşk ederim TUFANER..zaten internet üzerinden almak işime gelir:)çok saolasın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: samsunggg

tşk ederim TUFANER..zaten internet üzerinden almak işime gelir:)çok saolasın..

Bence biraz daha araştırın derim ilgili siteyi.

(Not:ben alış veriş vs yapmadım )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.