Şimdi Ara

Seat 1.0 Eco Tsi Dsg Style Plus Paket mi Polo 1.2 Tsi Dsg Lounge mu? ACİLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araç alma arefesindeyim. 2016 Seat 1.0 Eco Tsi Dsg Style Plus Paket hoşuma gitti aldığım son fiyat 56.000 TL, ama Polo 1.2 Tsi Lounge içinde 59.000 fiyat aldım belki biraz daha düşer sizce polo için zorlayıp 2-3 bin daha vermeye değer mi yoksa ibiza da mı karar kılmalıyım? Acil yardıma ihtiyacım var. Hazırda araç var, ibiza daha güzel görünümlü geldi ve yeni kasa iç tasarım daha güzel olmuş, süspansiyonlar değişmiş. 1.0 motorda güç ve yakıt tüketimi olarak daha güzel olmuş. Polonun tek artısı belki 2.eli daha iyi ve malzeme kalitesi yarım tık daha iyi. Ama hanım kullanacağı için çok da problem olmaz diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekstra Not: 56-58 bin civarı bu dolulukta başka araç önerilerine de açığım.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forlanpunisher -- 4 Mart 2016; 19:29:28 >

• Fabia 1.2 tsi styleda bakilabilir.Sonucda ayni grubun araci.Hiz sabitleme yok yalniz,sacma sekilde.
  • Fiyatlara bak , istikrara gel
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Fiyatlara bak , istikrara gel
    Polo lounge al.İbiza 1.0 Tsı alınacaksa 3 kapı FR Alınır.
  • Kesinlikle polo iç mekan daha kaliteli daha konforlu daha iyi 2.eli var daha geniş insanın fiyatı dışında artısı yok .
  • Bu fiyatlara illa B segment alınacaksa Polo alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

Bu fiyatlara illa B segment alınacaksa Polo alınır.
    Clio gt-line 1.2 120 bg ikisindende hoş araç bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemBerk7

Clio gt-line 1.2 120 bg ikisindende hoş araç bence.

Alıntıları Göster
    polo dsg bu şartlarda tercih edilmelidir. satması en kolay araç çünkü.
  • 3 bin cok zorlamazsa binerken de satarken de herhangi bir zararin olmaz. Ful poloya mavi renk cok iyi gidiyor. Ibiza da guzel ama fiyat farki fazla degil. Versigini fazla fazla alirsin daha sonra.
  • Auris bakin. Polo nasil fiyat ya sanirim otomatik arac. 1.0 araba almazdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Auris bakin. Polo nasil fiyat ya sanirim otomatik arac. 1.0 araba almazdim.
    Hocam polo için biraz daha pazarlık yapın daha uygun fiyat alanlar var.1.2 ile 1.0 arasında vergi farkı yok ancak polonun 2.eli ile ibizanın 2.eli arasında çok fark var.Benim önerim polo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal_55

Hocam polo için biraz daha pazarlık yapın daha uygun fiyat alanlar var.1.2 ile 1.0 arasında vergi farkı yok ancak polonun 2.eli ile ibizanın 2.eli arasında çok fark var.Benim önerim polo.

Alıntıları Göster
    Vw polo Lounge 1.2 tsi dsg+ ipek mavi.
  • Her türlü polo,1.0 tsi nedir? Belki daha az yakar ama ne kadar az yakıcak 4 litre mi? Üstelik yeni bir motor galiba ve seatta gördüm sadece.Şekil,donanım,kalite ve ikinci el açısından her türlü polo diyorum.Tabi bu benim fikrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rys123

Her türlü polo,1.0 tsi nedir? Belki daha az yakar ama ne kadar az yakıcak 4 litre mi? Üstelik yeni bir motor galiba ve seatta gördüm sadece.Şekil,donanım,kalite ve ikinci el açısından her türlü polo diyorum.Tabi bu benim fikrim

1.0 tsi almanyada çok tutuluyor. Ecoboost 1.0 dan daha iyi. Az yakıyor. İyi basıyor. 2-3 seneye her tarafa 1.0 turbo dolacak. Seat olması kötü
  • Aradaki farki verip polo almaya kesinlikle değer.
  • Testlerde 1.0 ile 1.2 arasinda tuketimde %10 fark var.
    Polo daha iyi secim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Testlerde 1.0 ile 1.2 arasinda tuketimde %10 fark var.
    Polo daha iyi secim.
    Polo tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white without pressure

Polo tabi ki.

Alıntıları Göster
    kesinlikle polo
  • quote:

Orijinalden alıntı: white without pressure

Polo tabi ki.

Alıntıları Göster
    Kısa bir süre sonra Polo kasa değiştirecek. Polo kararınızı tekrar gözden geçirmenizi öneririm. Araç boyutlarına bakıldığında İbiza daha üstün. Arka stoplar led ve gündüz led sürüş farları var. Yine de karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yen@l -- 5 Mart 2016; 12:21:44 >
  • 56bin tl parayı sanzimani arizali b segmentine baglayana kadar 1/2 yasinda c segment otomatiklere bakin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.