Şimdi Ara

SEG 48LNB6240 bu tv yi nasıl bilirsiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
13.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: chewrokee

quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

bakalım bugun a101 den aldık kutuda daha açmadık.
    yarın servis gelecek 30 TL montaj ücreti alacaklarmıs

Alıyorsunuz tamam da. A101 den geçeli çok oldu bunlar. Siz nerden hangi A101'den buluyorsunuz ki. Biz de bulalım alalım nereden alacağız. Son olarak tam modelini verebbilirmisiniz. Belki başka bir site daha satıyordur.

seg marka satıldığı gün olan perşembe günü kampanya olduğu gün hemen alınması lazım.. bu haftada 40inç nexon varmış

http://www.a101.com.tr/tr/Afis-Yazdir_GelecekHafta.aspx?SolBannerID=219

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat23351 -- 6 Kasım 2014; 15:53:34 >

• Arkadaşlar bence güzel tv teknoloji çok çabuk ilerliyor 3000-5000 verip sonra pişman olmak var.internet kullanmıyorum 3d zaten henüz emekleme halinde icabında alırız apple tv işimize bakarız ha teknoloji çok ilerledi atarız veririz 1200 tl daha şuanki 3000 tl lik tv yi alırız o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebatur kullanıcısına yanıt
    EFEBATUR BEY SORUNUNUZ ÇÖZÜLMÜŞ GALİBA NASIL ÇÖZÜLDÜ SÖYLERMİSİNİZ BEN DE AYNI KONUDAN ŞİKAYETÇİYİM
  • suan icin hangi tv onerirsiniz galiba artik bu tv satilmiyor

• Beyler geçen yıl A101'den aldığımız bu TV bozuldu , SEG yazısı geliyor ve bir anda görüntü gidiyor , Garantisi için ne yapmam gerek ? A101 fatura vermemişti fiş vermişti , ve kurulumunu da biz kendimiz yaptık zira A101'den öyle demişlerdi
  • Kutudan çıkan kitapçılarda servis listesi çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Kutudan çıkan kitapçılarda servis listesi çıkar.

http://www.seg-tv-turkiye.com/

şu siteden arıza kaydı oluşturdum , olmadı pazartesi günü ararım direk numaralarını
  • interneti olmadıgı için almaktan vazgectim arkadaslar ya 3d neysede net olmadan olurmu hiç ya usb varmı usb varmı bunda ?
  • İnterneti var USB giriside 2 tane var ben yeni olduğunu düşündüğüm kırmızı gri yazılımı atıp açılış logosunda vestel ile değiştirdim ;) bence güzel oldu smarti iş görüyor 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum f\p olarak hakkını yememek lazım ihtiyacsa cevap veriyor forumda bir yerlerde bu TV ye 3d yükleyen bir arkadaş vardı ama onu bir turlu bulamıyorum bulsam yazılımı isteyecegim :) alinabilirligi yüksek bir TV bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.