Şimdi Ara

sene 2012 miydi neydi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

tabi kız eskort olduğunu kabul etmiyor, o öyle kızlardan değilmiş. beni yiycek.. belki kapağı buna atarım bunun üstüne kalırım diyor..biz arkadaşmışız ona göre.. para da istemiyo.ben de sen biling gülüm dedim.

kız napıcaz nasıl giricez yeni yıla dedi.

bende seni koluma takıp sokakta gezecek halim yok diyemedim,evde gireriz dedim.. içimden de hem ben başka yerlere de gircem zaten dedim.

kızın içinde girdim yeni yıla ve millet 10 - 9 - 8 - 7 diye sayarken tam 0 da patladım. kız biraz gıcık oldu, o daha değişik bişeyler bekliyodu hediye paketleri falan. babayı aldı ahahahaha

hep yapmak istediğim bişeydi zaten 2012de yaptım onu tavsiye ederim güzel oluyor.

@Liberty or Death

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pakkaji -- 31 Aralık 2021; 1:28:32 >

• yapıyorum sonra bekliyom biraz. kız diyor neyi bekliyorsun. tam saat 00:00:00 da patlamayı bekliyorum neyi bekliycem. ama tam denk getirdim. tv de oley havai fişekler falan tam o ana denk getirdim.
  • Sonra bir uyandın;

Yıl 2012 değil, saat öğlen 12:00

• Mobidik kullanıcısına yanıt

kardeş niye her söylediğimizin csb olduğunu düşünüyorsun.harbi harbi yaşanmış olay bu. kız eskorttu ama eskort olmadığını iddia ediyordu zaten bana yapıştı zor kurtardım paçayı.

• bende 1 keresinde senin ağzına patlamıştım. hepsini yutmuştun.

ne günlerdi bee...

• Aile evinde kalıyorum ekonomik bağımsızlık yok kafayı yıyecem
  • Kimseye diyecek bir şey bırakmamışsın, bari devamını tamamlamacalı hikaye oluşsun dedim. :D

• BAŞIBOŞBİRİ kullanıcısına yanıt

blok.

• o zamanlar ücret piyasası neydi hocam bunların
  • highest in the room kullanıcısına yanıt

onların piyasasını boşverde, pakkaji bir gram gümüşe veriyordu bana o zamanlar.

• senin 2012'de yaşadığın şeyi 2022'de bile yaşayamayacak olanlar var Hocam forumda :D

• highest in the room kullanıcısına yanıt

eskort piyasası ben kendimi bildim bileli aynı. çöpleri bilemem ama kaliteliler 100-150dolardan başlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.