Şimdi Ara

SERDAR KUZULOĞLUNU İDAMA GÖTÜRECEK KONUŞMASI. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
5
Favori
14.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astegon

Ben programı izledim. Deniz Bayramoğlu'nun buraya yansımayan daha ne ıkınmaları vardı. İnternetten bulun izleyin.

Serdar Kuzuloğlu nefis bir insan. Çok da güzel konuşuyor. Tane tane ve nokta atışı...
    Programın başlığı ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Gündem Özel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abartmayın yaa ne idamı herkes konusuyor böyle :)
  • biri de çıkıp dememiş ki ey cahil bu ülkede idam cezası yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 10 Nisan 2018; 17:23:44 >
  • Gayet güzel anlatmış ve doğru da söylemiş.
  • Bakın adam güzel konuşmuş amacı eğitim sistemi ve git gide din tabanlı yobaz bir ülkenin gidişini açık net anlatıyor, hele ki bunu satılık bir medya kuruluşunda başarıyor.

Ama konuyu açan arkadaşın başlığına bakın, idama götürecek sözler abi kafanız iyimi lan ayıp be. Konun tık alsın mesaj atılsın diye bu kadar berbat başlıklı konu aç sonra tabi ki kapatırlar.

Ve ayrıca bu ülkede doğruyu konuşana idamlık sçzler aboo fetacu bu vs. derseniz gün gelir derman döner toplu infaz yapar gelenler. Şu kafa yapısını genelleştirmeyin onların kafaları örümcek ağlı olabilir ama bizlerinde onlar gibi yobaz ve beyinsiz olacağız anlamına gelmez. Bakıyorum bir konuda biri hükümeti eleştiriyor ve utanmadan biride sırf espiri olsun diye, seni biraz fetocu gördüm demez mi ! abi bunlar espiri değildir sırf feto ile aynı karede olanlar yıllarca hapiste çürüyor (malum kişi hariç o kandırıldı) ve çürümeye terk edildi sen bu kelimeyi ise komiklik olsun diye kullanıyorsun yazık cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: requizm

Gündem Özel
    Yok onu biliyorum konu olarak diyorum

• Adam şunu diyor,
    Güzel Sanatlar Fakültesi açabiliyor musun? Hayır.
    Konservatuar açabiliyor musun? Hayır.

Güzel sanatlar fakültesi ile konservatuar ile mi bu ülke kalkınacak ?
    Orada son model telefon nasıl üretilir, nasıl ahlaklı bir birey olunur, kul hakkı nedir, uzaya nasıl çıkılır bunu mu öğretiyorlar ?
    Oradan mezun olan bir sanatçının vatana millete düşman ahlaksız ve milletin sırtından geçinen bir parazit olmayacağının garantisi var mı ? Öyle pek çok sözde sanatçı var. Elin adamı roket üretirken biz opera mı yapacağız ?
  • Yav cımbızla mı çekiyorsun lafı? O cümlenin devamında "Fen lisesi açabiliyor musun? Hayır." da diyor adam onu niye söylemiyorsun?

Sanki her yeri güzel sanatlar fakültesiyle, konservatuvar ile donatalım demiş gibi konuşuyorsun.
  • Aile planlaması alt sınıfta yok, yapabildikleri en güzel şey tavşan gibi sevişip çocuk doğurmak onlarıda imamhatip denen çukura yollamak.

• Senin mantığın ile şöyle cevap vereyim.

İmam hatiple mi kalkınacak? Bak ne güzel kalkınıyor şuan

• Bu konuşmadan tek sonuç çıkıyor bir daha Serdar beyi tvlerde zor görürüz

• Bu konuşma idama falan götürmez kusura bakmayın,etme bulma dünyası işte sen zamanında dindar insanlara baskı kurarsan yobaz dersen irtica deyip okulda namaz kılıyorlar dersen kat sayı getirirsen kuran kurslarını kapatırsan gün gelir devran döner tayyip iktidar olur imam hatiplerde böyle patlar işte, başörtüsü yasaklanması gibi bir saçmalık yaşandı bu ülkede karşılığında ne bekliyorsunuz ?

Her okul açık olsun kimseye inancından ötürü ifadesinden ötürü baskı uygulanmasın isteriz fakat malesef türk insanının çoğunun adalet konusunda katedeceği daha çooook yol var buna sağ tarafta sol tarafta arasında kalanlarda hepsi dahil bu sorunları aştığımız vakit ülkenin kalkınmasının önündeki engellerde kalkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

Adam şunu diyor,
    Güzel Sanatlar Fakültesi açabiliyor musun? Hayır.
    Konservatuar açabiliyor musun? Hayır.

Güzel sanatlar fakültesi ile konservatuar ile mi bu ülke kalkınacak ?
    Orada son model telefon nasıl üretilir, nasıl ahlaklı bir birey olunur, kul hakkı nedir, uzaya nasıl çıkılır bunu mu öğretiyorlar ?
    Oradan mezun olan bir sanatçının vatana millete düşman ahlaksız ve milletin sırtından geçinen bir parazit olmayacağının garantisi var mı ? Öyle pek çok sözde sanatçı var. Elin adamı roket üretirken biz opera mı yapacağız ?

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı trol olarak mı yazdın yoksa olası 10 gramlık beyninden şüphe mi etmeliyim ?

• Şu 2019 artık bir an önce gelsin!
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Geçmiş mesajlarına da baktım şüphe ediyorum şuan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Yav cımbızla mı çekiyorsun lafı? O cümlenin devamında "Fen lisesi açabiliyor musun? Hayır." da diyor adam onu niye söylemiyorsun?

Sanki her yeri güzel sanatlar fakültesiyle, konservatuvar ile donatalım demiş gibi konuşuyorsun.
    Neden fen lisesinden önce bunlar aklına gekiyor da söylüyor? Çünkü zihniyetleri öyle gelişmeyi bale yapmak sanıyorlar. Zamanında da muasır medeniyetler seviyesine tiyatro ile opera ile çıkmaya çalışmadılar mı.

• Yahu adamın dediğine bak neden önce bunlar aklına geliyor da söylüyor diyor?

Spontane bir konuşma sırasında sen sıralama mı yapıyorsun birbirine "eş" maddeler söylerken?

Neden önce şuymuş da yok böyleymiş aslında. Saçma sapan yerlerden nem kapmayın bir kere de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Yahu adamın dediğine bak neden önce bunlar aklına geliyor da söylüyor diyor?

Spontane bir konuşma sırasında sen sıralama mı yapıyorsun birbirine "eş" maddeler söylerken?

Neden önce şuymuş da yok böyleymiş aslında. Saçma sapan yerlerden nem kapmayın bir kere de.
    Spontane konuşma sırasında öncelik verdiğin şeyi beynin otomatik olarak öne koyar. Hatta anketlerde iki şey karşılaştırılırken bir seçeneği öne koymak bile anket sonuçlarını etkiler bu yüzden genelde %50 oranla x mi y mi ve y mi x mi diye soru iki şekilde sorulur.

Alıntı yaptığın arkadaşa gelirsek kendisi bildiğim kadarıyla ilahiyat fakültesinde ona vasıfsız hayatında başarılar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.