Şimdi Ara

Serilerdeki olası algoritma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aarkadaşlar beni tanıyanlr bilir, Westte'ki hesabımı da TR'ye geçirmiştim, dedim şunu bi gold - plat bi şey yapalım diye başlaadım dünden beri oynamaya. şu anda silver 1 oldu. Winrate %65 civarı, bunda da bi sıkınntı yok çoğu maçı taşıyorum ancak ne zaman ki seriler başlıyor, o zaman en az 3 tane gerizekalı, afk olup ağlayan, deli gibi feedleyen ve direkt sur veren tipler geliyor. Neden böyle? Bence bi düzen var ciddi diyorum seri maçlarında özellikkle, ne kadar çer çöp varsa sizin takkıma yığıyor.

Ha hakeden taşır diyenler; zaten taşıyorum, sadece seri maçlarında inanılmaaz bir durum ortaya çıkıyor. arka arkaya 3 maç kaybettim gold serisinde. 3'ünde de bildiğin öküzlerin önde gideni geldi, yapacak hamle kalmıyor.

Sizlerde durum ne? Böyle bi şey gözlemlediniz mi yoksa nedir yani?

son maç misal amumu jungle efendi 0/9 gitti 15 dakikada sonra afk kaldı, rage quit atttı. ondan önceki maçta ben hariç herkez 15 defa öldü ortalama ki o maçta ben 15/3 gibi bitirdim. bi öncekinde klasik support ve mid lane mala bağladı jungle da onlara katıldı tek tek ölüp durdular. Sakin yapım var ama dayanamıyorum, burada en azından rahatlama amacıyla yazdım.

• ben 17 macta 5 mac kaybedip 1 gümüş 4ten gümüş 3 serilerine geldin ilk maçı kazandım sonra aynı durum oldu banada. Şuan serideyim(Geçen sezon golddum).
  • demek ki taşıyamıyosun
  • aga inanılmaz sabırlı olup sürekli bebek bakar gibi bakıcan onlara,olur canım kardeşim,gel şöyle yapalım,hadi şunu yapalım,şeklinde herkese ama herkese takımdaki hepsine tek tek uyarı vericen,belki bi ihtimal kurtarabiliyosun o tür maçlarda yoksa imkansız
  • Trde o saydıkların plattada vardı 3 günde değiştiyse orası bilemem tabi.Boşa uğraşma
  • Herkes için öyle bazı tipler inatla tasinmiyor geçenlerde smurf ile birkac oyun attım takımda benim haricim eloboost yapan birisi vardı ikimizde aşırı feedlenmemize rağmen diğer üç uber gerizekali yuzunden tasiyamadik.Sonuç olarak çıkacak insan elbet çıkar ama bu tipler zamanı ertelediği için insan sinirleniyor.Smurf kasmanin surekli bot oyunu atmaktan farkı yok.Kim bot oyunu oynayip eğleniyorki haliyle insanda çabuk bitsin hızlı ilerleyeyim istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

aga inanılmaz sabırlı olup sürekli bebek bakar gibi bakıcan onlara,olur canım kardeşim,gel şöyle yapalım,hadi şunu yapalım,şeklinde herkese ama herkese takımdaki hepsine tek tek uyarı vericen,belki bi ihtimal kurtarabiliyosun o tür maçlarda yoksa imkansız

Dün bizim takıma senin dediğin gibi bir tane Malphite geldi.Karşı takım bütün oyun boyunca ağızımıza kürekle vurmuştu.Surrender çekiyoruz,hep 2 kişi hayır diyordu falan.Sonra Malp gelin mide birilerini kesek dedi.Nexus kulemiz falanda yoktu.1 inhi açık,bd yiyeceğiz yani belli bir şey.Karşı takım ezmelerinin verdiği özgüvenle teker teker geldi,hepsini teker teker kesip bütün kuleleri açıp oyunu bitirdik.Hala gülüyorum o mevzuya.

• o tr ye geçmeyecektin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

aga inanılmaz sabırlı olup sürekli bebek bakar gibi bakıcan onlara,olur canım kardeşim,gel şöyle yapalım,hadi şunu yapalım,şeklinde herkese ama herkese takımdaki hepsine tek tek uyarı vericen,belki bi ihtimal kurtarabiliyosun o tür maçlarda yoksa imkansız

Dün bizim takıma senin dediğin gibi bir tane Malphite geldi.Karşı takım bütün oyun boyunca ağızımıza kürekle vurmuştu.Surrender çekiyoruz,hep 2 kişi hayır diyordu falan.Sonra Malp gelin mide birilerini kesek dedi.Nexus kulemiz falanda yoktu.1 inhi açık,bd yiyeceğiz yani belli bir şey.Karşı takım ezmelerinin verdiği özgüvenle teker teker geldi,hepsini teker teker kesip bütün kuleleri açıp oyunu bitirdik.Hala gülüyorum o mevzuya.

özellikle bilmedikleri şey karşıdakilerinde silver gold olduğu ve her an hata yapmaya açık oldukları,giderler olmadık yerde baron yapmaya çalışırlar,görüşü olmadan ejder almaya çalışırlar,bi anda bi tf atarsın alırsın 2 inhib tamamen,özgüven eksikliği,takıma yardımcı olup sürekli uyarmak lazım aga sakin ol ben ne maçlar kazandım gibi,motive etmek lazım başka şans yok

• Karthus_Deathsinger K kullanıcısına yanıt
    tamam sanssızlıgını anlıyorumda madem seri maclarında boyle adamları senın takımına atıyorlar o zaman seri kazananlar nasıl cıkıyor abi soylermsn :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kramers Lawyer

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

özellikle bilmedikleri şey karşıdakilerinde silver gold olduğu ve her an hata yapmaya açık oldukları,giderler olmadık yerde baron yapmaya çalışırlar,görüşü olmadan ejder almaya çalışırlar,bi anda bi tf atarsın alırsın 2 inhib tamamen,özgüven eksikliği,takıma yardımcı olup sürekli uyarmak lazım aga sakin ol ben ne maçlar kazandım gibi,motive etmek lazım başka şans yok

Alıntıları Göster
    seri maçlarında saçma sapan insanlara denk gelip senin sabrını ölçen bir algoritma geliştirildiği kesin dostum, kasti olduğunu düşünmekten başka bir seçenek yok bana kalırsa. şans, tesadüf de bir yere kadar

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Hocam 100 puan olana kadar çatır çatır taşınıyorlar zaten, ama seriye gelince bi haller oluyor. şu anda silver 1'İm seriye çıkıyorum tekrar, mmr da çok iyi, maçlarımda hem bende hem rakipte gold1 - plat 5 geliyor ancak serilerde bi şeyler oluyor. bilmiyorum belki de psikolojik ama anlamadım.
  • Birisi şey demişti "maç kazandıkça mmr arttığı için senin takımına düşük elolar gelir karşı ile dengelemekn için" ama kim demişti ne kadar doğrudur bilemem.
  • Dostum west gold hesabı trye geçirdim şu an maç spamlayıp dia yaptım allah belamı versin bot pre salmadım diye 2 mid gittiler ne bekliyosun bu serverdan ve adamlar 4. Ve 5. Pickti tr=çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: doublebuff

Dostum west gold hesabı trye geçirdim şu an maç spamlayıp dia yaptım allah belamı versin bot pre salmadım diye 2 mid gittiler ne bekliyosun bu serverdan ve adamlar 4. Ve 5. Pickti tr=çöp
    tekrar serideyim ve yine ilk maç lose. öküz gibi feedlediler yine lol.
  • Şans
  • Serilerle diğer oyunlardaki eşleşme algoritması aynı diye biliyorum. Daha önce böyle bir açıklama yapılmıştı diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukXIII

Şans
    2. maçta yenildim vayne idim sağaaolsun yanımdaaki alistar dakkika 10 daa innfinity verdi graves in eline 0/11 giderek. diper laneler zaaaten bildiğiniz gibi. son maç nne olacak bakalım.
  • abi alaakaaası yok ciddi söylüyorum çok farkediyor direkt annlıyorsun maçın gidişatındaan skorlaardan pozisyonlardann bunaldım artıkk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karthus_Deathsinger

abi alaakaaası yok ciddi söylüyorum çok farkediyor direkt annlıyorsun maçın gidişatındaan skorlaardan pozisyonlardann bunaldım artıkk.
    Her konuya beni tanıyan bilen bilir ile başladığını farkettim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.