Şimdi Ara

Serilerdeki olası algoritma. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • terar serideydim ve yine iptaal oldu. nneden gragas supportt diye bi şey geldi addam dakkkikka 9 da caitlyn'e infinnity aldıraacak hareketler yaptı feedleyerek. diğer lanneler zaaten bok gibiydi bi seri daha iptal oldu. şu andan itibaren şans, yok taşıyamıyorsun zaart zurt diyenin kkalbini kırarım ciddi söylüyorum bbelirli bi winnrate üzerinde iseniz riot kkolay çıkmamanız içinn elindenn geleni yapıyor serileri bilerek berbatt herifler getirterek.
  • Evet bir seri maçı daha ve Adc aldığım halde Draven alan presi de lux alan geldi ve zorla soloya yolladılar beni bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karthus_Deathsinger

Evet bir seri maçı daha ve Adc aldığım halde Draven alan presi de lux alan geldi ve zorla soloya yolladılar beni bakalım ne olacak.

ve beklenen oldu. drave 2/9 gitti, ayrıca daakika 14'te mid ve bott inhiborleri açıldı. zaaten dakkika 7 gibi falan lee afk oldu. halenn var mı yok öyle bi şey demek isteyen?
  • Evet yeni bir seri maçı ve bilinn bakalım nne oldu? Bu sefer oyunna hiç bbağlannnmayan bir nnasus ve jugler f aldı diye oyuna kkküsenn bbi yaasuo. yine yennilgi. hale gak guk eden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Birisi şey demişti "maç kazandıkça mmr arttığı için senin takımına düşük elolar gelir karşı ile dengelemekn için" ama kim demişti ne kadar doğrudur bilemem.

Ben dedim ve sozumun arkasindayim

• evet yinne seri iptal nnedenn? topta 1/7 giden riven bbotta kklasikk premade kekoları. ve oyuna küsenn riven yinne 4 kişi, yine yennilgi. sağolun çocuklaar.

Riot kkesinlikle insanlarınn %50 civarında win almasını istiyor. Şu andna bennim %70 winrate tamamen yalannn oldu. yennilgilerin hepsi seri maçları ve bu topic de her maçın nnedeni ile birlikte anlattım.

kesinnlikle bi ib...elikk var.

yüksek win rate varsaa serilerde aaccısını çıkarıyorlar.
  • evet gold 5'tennn direkt gold 3'e çıktım yalnız şu var. bbu sefer 2 maçtada rakip süper kötüydü ve afk vardı. şu adna winrate %55, %80 win rate yalan oldu anlattığım sebeplerdenn. buradann şu annlam çıkıyor: sistem sizi kesinnlikle %50 civarına zorluyor, eğer winrate çok yüksek ise kesinlikle serilerde yenilmeniz için ayar yapıyor. Ne zamann %50 civarınan geldi winnrate ilk seriye çıkışta 2 maçta da inanılmaz kolay ve rakip afk lı ve maybaş oldu.
  • Bir keresinde diamond serilerindeyim ilk 2 maçı kazandım kendimi diamond gibi görüyorum diğer 3 maçtan birini kazanırım illaki xd gözüyle bakıyodum 2 gün sonra diamond yapayım hesabı bare dedim 3 maçıda ağır şekilde kaybettik serilerden düştüm
  • 7 kere plata cikma serisinden dustum suan gold 5 im ayni sorun bende var malesef

• 4 günde 17 defa silver 1 den 2 ye düştüm bi problem var serverda , ya adam akıllı maç olsun kaybetsem üzülmücem,ota boka laf atanlar,küfür edenler görüyorum iyice delleniyorum lanede domine ediyorum bota yardım ediyorum filan biri küfür ediyor hoop maç elden gidiyor
  • Usta ne kadar iyi oynasan da takımındaki o 4 kişide beyin olmayınca olmuyor maalesef ki. Biraz şans işi diye düşünüyorum. Sana o kadar kötü adamları verip karşı takıma iyi adamları yığamazlar. İlla ki bir dengesi olur bu işin. Seri maçında belki daha stresli oynuyorsundur fazla flame yapıyorsundur kendini izle bakalım.
  • Off-Tank'lar ile çok daha rahat taşırsınız o elolarda. Ne bileyim efendim off-tank bir buildle Try,Olaf,Jax v.b. pickleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im veritas

7 kere plata cikma serisinden dustum suan gold 5 im ayni sorun bende var malesef

ayn knk yha geçen ustalığa çıkıyordum düştüm seriden şuan bronzum .s .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSDream

http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/218951530/200316039?tab=overview

Apdo nasıl taşıyor ki

Hocam ben taşıyamıyorum demedim. Sadece seri maçlarında aşırı feedleyen ve AFK kalanlar var dedim..mantığını da açıkladım. Dakika 14 de 3 veya 4 kişi ve iki takım arasında ciddi kalite farkı varken 2 inhibitörün açıksa apdo (Dopa) olsan ne yazar?

Ki tek tek postlarıma bak Bu başlıktaki benim derdim taşıyamamak değil.

SiSistemde bilinmeyen bi eşitleme söz konusu.

• Seri maçlarını kesinlikle gündüz oynama nekadar ergen varsa oyunda.(Adam derse gec kaldım diyo oyundan cıkıyor dk 10 da şaka gibi tr)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenpachii -- 15 Şubat 2015; 8:44:03 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.