Şimdi Ara

Serilerdeki olası algoritma. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve. 3. maçta yenildik. neden? çünnkü midde feedleye ve sonrassında kküsüp afk kalan bir diana. yanımda 9 defa mal mal direkt ölen ve AP giden bir blitzcrannk. seri yine iptal oldu. ciddi söylüyorum bi i*nelik var bu işte.
  • 15/4 18/1 oynayıp seriye cıkıyorum,seride 6/2 oynarken top mid jungle herkesten tek yiyince taşınmıyor.4 kere bir hesapta seriden düştüm,3 kere diğerinde
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    aynen bak resim koyuyorum gerçi şimdi sskorcular ve itemciler laflayacak ama olsun.

Winlerin hepsi normal lig maçı yenilgiler seri maçları.
     Serilerdeki olası algoritma.
  • West'de kardeşimin hesabını kasıyorum.Bu sezon 10-3 ile bronz 3 başlatmış.
    Seri bir şekilde 2 lig birden atlayarak bronz 1 ligine çıkardım.
    3 Gündür bronz1 den yukarı çıkmıyor.
    5 Winner streak yapıyorum serilere giriyorum sonra bir şey oluyor AFK TROLL FEEDER ne ararsan maça denk geliyor hooop seriden bir daha düşüyüyorum.Ne yaparsam yapayım taşıtamıyorum maçı.

3 günde 5 kez üst üste bu durumu yaşadım,zaten çok online değilim akşam iş çıkışı takılıyorum. 1 tesadüf olabilir 2 olabilir 3 olabilir ama 5 kez aynı durumun olması hiçte masumane bir olay değil.
  • ben ciddi serileri hep önce 2 win sonra 2 lose ve son maçı şansa kazanarak tamamlıyorum
  • Karthus_Deathsinger K kullanıcısına yanıt
    Tamamen pıskolojik abi sakınan goze cop batar hesabı oyununa takım arkadaslarına yansır yani .
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    gold 5'ten gold 4'e terfilere kadar 10 maçlık seri yaptım amaa yine seri maçı gelince ilkk maç 42-8 gibi bitti maç anlarsın, ikincisinde 1/11 top vi ve ezreal jungle vardı sonra mid annie ve support nami rage quit yapıp afkk kkaldı. şns değil abi, var cidden seri maçlaarında bi şey.
  • Westten tr ye gectim pismanim mutlaka ama mutlaka 4 oyundan birinde afk oluyo adamlar minimum 10 dakka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene seriye çıktım bu sefer de ilk maç oxi bebesinin kardeşi geldi 0/14 gitti midde fiddle ile kalan heres yine feedledi. şimdi de seçim ekranında ap jinx gitcem diyen bi bebe var.
  • Twitch Kalista Vayne yerine bir de graves oynamayı dene belki tutar.
  • -EDD- kullanıcısına yanıt
    Bi maç daha gitti. mid kaatarina feedledi, jinx trolledi, zaten demiştim seçim ekranında diye. trundle oyuna kküstü. seri gene iptal. graves ile falan bi alakkası yok ki ak.
  • 3 seridir aynı terane. seriye çık 1 maçla, seride mllaar toplansın, seriden düş. 76 lp ile bbaşla. 1 maçla gene seriye çık. bunalmaya başlaadım artıkk.
  • plat serisine 5 kere çıktım 5. de mallar karşıya geldi sistem acıyor bi yerden sonra devam et

• çözüm basit özcancım dikkat ettim hep late gam adclerini seçmişsin seri maçlarında koridor kabadayılarına yumul ( graves draven corki luci belki sivir) earlyde maçı koparınca olay bitiyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathlyVisage

çözüm basit özcancım dikkat ettim hep late gam adclerini seçmişsin seri maçlarında koridor kabadayılarına yumul ( graves draven corki luci belki sivir) earlyde maçı koparınca olay bitiyo zaten

Az biraz eksiğim corki ye hakimim de Lucian ve Graves yabancı bana. Biraz pratik yapıp sabah deneyeyim.

• 10/4 jax oynadim tasidim,seriye ciktim.İlk mac yine graves aldim,11/4 falan bitti emin degilim.Son maca 0/3 basladim sonra 3/3 yaptim skoru ama teleport ile iyi is yaptim.4/7 falan bitirdim ama yendik.Ciktim seriden

• bir üst ligin serisi olmayan maçlarda 20 win 3 lose aldım bir üst lige çıkacağım maçlar lose gerisini hesap edin 20 maçta 3 loseda hep mi taşımışlar yani ben hiç taşımamış mıyım anlayamıyorum
  • Valla ortalama 4-5 kez seriye cikip geri dusmeden o ligden cikamiyorsun, eger sansliysan 2. Seferde seriden 2 win alarak cikiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JessieJ -- 13 Şubat 2015; 11:38:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JessieJ J kullanıcısına yanıt
    gene serideyim ve gene troll geldi. riven alıp 1/17 gitti ve hiç bir şeilde tf lere gelmedi. ne halt ederseniz edin diyip ormanda afk farm yaptı. o kkadar yalvardık yine de bırakmadı gidip kasti öldü hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karthus_Deathsinger

gene serideyim ve gene troll geldi. riven alıp 1/17 gitti ve hiç bir şeilde tf lere gelmedi. ne halt ederseniz edin diyip ormanda afk farm yaptı. o kkadar yalvardık yine de bırakmadı gidip kasti öldü hep.
    adam o kadar ki kırmızıyı bile hep aldı ve bahanesi orman kampları daha çabuk ölüyor dedi ki kendisi riven mid idi güya. eklemek istedim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.