Şimdi Ara

Server Açmayı Düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar server açmayı düşünüyorum sizce bilgisayarın özellikleri en düşük ne kadar olması gerekiyor ...

Öreneğin:

1 gb ram 1 gb ekran kartı vb. bu kadar player alır gibisnden yazarsanız çok iyi olur...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

ee noldu forum sitesi, bi l2 server sitesine dönmüş :D

bi insan her zmn da haklı çıkmaz ki ya :D sonra diolar kendini begenmiş, la kac senedir gordugumuz olaylar ileriyi görüyorum artıgın

kimse gelmeyince mecburen çevirdim ne yapayım gelseydiniz o forum sitesi asla kapanmazdı...

isterseniz açayım ama geleceksenizse forumu asla kapatmam biz herkes değiliz açalım ertesi gün kapatalım...

Sen şimdi bunuda kapatirsin kimse gelmiyor diye, Ciddi soyluyorum en fazla gelecek kişi 50 gecmez görmez bile bunu
    Boşuna acma tamam 1 caba icerisindesin ama cok acelecisin vaya degişik mantik dusuncen var

CPU: 2xXeon Quad-Core EX5440A
    RAM: 8x4096Mb DDR II FB-DIMM Kingston
    Hard drive: 8x73 Gb Seagate SAS 2.5\"15000 rpm Abyss 7x sistemi
    Platform: Intel 1U SR1550ALR
    Böyle 1serverda java ortlama 1500kişi oynuyabiliyor ama freeze +lag oluyordu dosyalardan falan olsa gerek
    Önceden kuran turkleri baz alirsak 8gb ram ve raid 0 ile iyi 1 işlemçi ile bu işe girişenler vardi 500kişi baz alarak Ama dişardan izledigim bilgilerden baz alarak yaziyorum
    %100 dogrulugu yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 23 Eylül 2010; 11:49:07 >

• Orijinalden alıntı: MORFEUS

Sen şimdi bunuda kapatirsin kimse gelmiyor diye, Ciddi soyluyorum en fazla gelecek kişi 50 gecmez görmez bile bunu
    Boşuna acma tamam 1 caba icerisindesin ama cok acelecisin vaya degişik mantik dusuncen var

İşte türkler böyle şimdi sen bunuda kapatırsın kimse gelmiyor diye ne alakası var yani insanın bütün hevesini kırıyorsunuz...

neyse bilgilerin için teşekkür ederim...

dedim tam öğreneyim herşeyi parasını verip yapacaktım serveri bütün hevesim gitti helal olsun
  • Forum hakkında biraz güzel yorumlar yapsaydınız belkide kapanmazdı adama tutmaz forum gelmez kimse diyince adamda kapattı ... birakında serveri güzel olsun
  • Ben parada var 100 mbit nette var ama server açmayı düşünmüyorum. sana önerim kendi kendine oyna bug bul kendi serverında düzelt falan. Server açcaksan dev tutman gerek onlara para vermen gerek belli bi miktar paran gidiyo ve en çok zamanını yiyo sinir ediyo adamı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.