Şimdi Ara

Ses sekmesi Geliştirmeler(Enhancement) Sekmesi Gözükmeme(Çözüldü)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar ses ayarlarında enhancement yani ses geliştirme ayarları gözükmüyor hatırlıyorum 1 gün öncesine kadar görünüyordu ama işim yoktu sonra windows 10 update i geldi ve şuan gözükmüyor.High audio değil Realtek High Audio seçili High Audio seçtiğime Enhancements özelliği geliyor ama ses 4-5 kat civarı azalıyor hiç bir şey duyulmuyor bunu nasıl açabilirim Şimdiden çok teşekkürler aciliyet söz konusu kulaklık aldım olmazsa geri yollayacağım vakti geçmeden ya da satacağım ondan dolayı İyi forumlar...

Edit:Sorunu çözdüm sonunda 3-5 driverdan sonra.Yapmanız gereken en azından realtekin sitesinde belirtilen ses işlemcilerine göre(bu değişebilir yeni nesil anakartlarda vs. tam emin değilim) Realtek HD Audio 6.0.1.8627 Driver ını indirmek en azından benim sorunum öyle çözülebildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shoot5 -- 11 Mart 2020; 11:34:16 >

• Windowsun bu sesle ilgili problemi nedir anlamadim sesle ilgili mekanizmayla niye bukadar oynuyorlar cozemedim surekli ses sorunu 6 ay boyunca xfi ses kartimi kullanamadim sonra creative le ortak calisma ile cozuldu adam guncelleme diye abuk subuk office ikonlarini defistircem diye seskarti driverlari ucuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.