Şimdi Ara

Ses sitemi önerisi HTR5000 - LX8300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ikinci el olarak 200-250 TL civarında bir sinema sistemi almayı düşünüyorum. Philips in iki modeli var. LX8300 - 400 watt ve HTR5000 - 700 watt. Watt olarak çok şey ifade eder mi bilmem ama LX 8300 sanki daha iyi gibi göründü. Başka bir öneriniz olursa da değerlendirmek isterim. Bu iki ürün arasında hangisi dersiniz?

• Bende 4 senedir HTR5000 var.Yine almayı düşünsem yine aynı sistemi alırdım.Üstelik ayrı amfi si ile birçok cihazı aynı anda bağlayabilme özelliğide cabası.
  • HTR 5000'İ Zamanında teknosa 149 TL+KDV'ye kampanyalı olarak satmıştı. O dönemde askerdeydim ve alamadığım için cidden çok üzülmüştüm. Şimdi nereye baksam ikinci elini 200 TL gibi fiyatlara görüyorum en iyi ihtimalle. Şahsen o zaman ki kampanyayı kaçırdığım için bu parayı vermek istemiyorum.

Çok incelemiştim bu sitemini bu durumdan dolayı :D Sistemin tek sorununun woofer'ın yetersiz kalması diyorlar. Doğruluk payı nedir açıkcası bilmiyorum, çünkü ses sistemini dinleme şansım olmadı. Bu durumu iyice araştırıp, alacaksanız eğer o şekilde almanızı tavsiye ederim. Çünkü bence Woofer bir sistemin kalbidir...
  • Fiyat konusunda yanılıyorsun sanıyorum.Bende teknosa dan HTR5000 ve DVD den oluşan seti 350+kdv ye kampanyalı aldım.woofer ın gücünü şöyle açıklıyim.DVD de çöküş ü izlerken woofer la halı arasında 40 cm mesafe vardı ve ses seviyesi 25 de halıyı havalandırıyordu.Bu güçsüzse güçlüsünü almak istemem ben :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.