Şimdi Ara

Sevgiliyle İlk Sevişme Sonrası Soğukluk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
8.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu durumu ben geçen yaşadım.İlk sevişmeden sonra kişiler birbirlerine soğuyabiliyorlar.Bu yüzden ayrılıklar bile gelebiliyor ama böyle durumlarda zaman vermek en iyisi.Sonuçta iki kişi içinde bu yeni birşey ve utanadabiliyor.Ben ayrılacağımızı sanıyordum çünkü konuşmak bile istemiyorduk pek ama bu konunun üstünden yavaşça geçip konuşa konuşa güzel bir sonuca vardık yani ilişki aynı rayında çok daha güzel devam ediyor.Bu yüzden ilişkinin kaderini belirleyen şeylerden biride bu yakın temastır.İlk ve son sevişme gibi birşeyi yaşamamanız dileğiyle.
  • Yapay Zekanın Yanıtı

Sevgiliyle İlk Sevişme Sonrası Soğukluk

Sevgiliyle ilk sevişmenin ardından soğukluk yaşamak yaygın bir durumdur ve çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir. İşte bu konunun bazı nedenleri ve olası çözümleri:

• Beklentiler: İlk sevişme, genellikle yüksek beklentilerle ilişkilendirilir. Bu beklentiler karşılanmadığında, soğukluk yaşanabilir.

• İletişim Eksikliği: Sevişme sonrasında duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmek önemlidir. İletişim eksikliği, yanlış anlamalara ve soğukluğa yol açabilir.

• Korku ve Güvensizlik: İlk sevişme, özellikle bir ilişkinin ilk aşamalarında, korku ve güvensizlik duyguları uyandırabilir. Bu duygular, soğukluğa neden olabilir.

• Fiziksel Uyumsuzluk: Bazı durumlarda, fiziksel uyumsuzluk ilk sevişmeden sonra soğukluğa neden olabilir. Bu durum, farklı cinsel tercihler veya cinsel işlev bozuklukları nedeniyle ortaya çıkabilir.

Soğukluğu Gidermek İçin Öneriler:

• Dürüstçe İletişim Kurun: Duygularınızı ve beklentilerinizi partnerinizle açıkça paylaşın. Dürüst iletişim, yanlış anlamaları gidermeye ve soğukluğu azaltmaya yardımcı olabilir.

• Zaman Ayırın: İlk sevişme sonrasında soğukluk yaşamak normaldir. Partnerinize duygularını işlemesi için zaman tanıyın. Aceleci davranmak, durumu daha da kötüleştirebilir.

• Küçük Adımlarla İlerleyin: Sevişme sonrası soğukluğu gidermek için hemen büyük adımlar atmaya çalışmayın. Küçük adımlarla ilerleyin ve partnerinizle yakınlaşmak için zaman tanıyın.

• Profesyonel Yardım Alın: Soğukluk devam ediyorsa veya ilişkinizi olumsuz etkiliyorsa, bir terapist veya danışmandan profesyonel yardım almak faydalı olabilir.

İlk sevişme sonrası soğukluk geçici bir durum olabilir. İletişim kurarak, zaman ayırarak ve gerekirse profesyonel yardım alarak bu soğukluğu aşabilir ve ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Tamam.
  • roger
  • Tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

roger
    Adam Sosyal Beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Adam Sosyal Beyler.

Alıntıları Göster
    So what?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Adam Sosyal Beyler.

Alıntıları Göster
    ilk defamı yaptın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayanozer

ilk defamı yaptın ?

Alıntıları Göster
    ayıp be kardeşim, nikahlın olsaydı soğukluk olmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayanozer

ilk defamı yaptın ?

Alıntıları Göster
    olur böyle vakalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemi71

Şakirt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

quote:

Şakirt.

Alıntıları Göster
    arkadasım bu yazdıgın tamamen seninle ilgili bir sorun eger sen içindeki duygularını tam netleştirmeden böyle bişeye girdiysen sorun yaşaman normal sen erkeksin unutma senin çekinicek senin soguyucak bi durumun yok benim sana tavsiyem eger arkadasına değer vermiyosan böyle bişey yasama ama seviyorum diyosan ve yarı yolda bırakmam diyosan kendi adına o zaman hiç bişeyi yaşamaktan korkma cunku iliişkiyi idare edicek yönlendiricek olan sensin
  • Sevgiyi bacak arasında ararsanız ve ona ulaşırsanz normaldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

quote:

Şakirt.

Alıntıları Göster
    Roger that...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Roger that...

Alıntıları Göster
    hee
  • erkek arkadaşın sana niye soğuk davrandı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

erkek arkadaşın sana niye soğuk davrandı ki
    sevişmede iyi deilsen kendine güvensizlik başlamıştır buda ayrılığa kadar gider:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelus

sevişmede iyi deilsen kendine güvensizlik başlamıştır buda ayrılığa kadar gider:)

Bende bundan bahsedecektim
  • quote:

kağıt üzerinde evli yazmış olunca ne değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: H_QmR

quote:

Orijinalden alıntı: Angelus

Bende bundan bahsedecektim

Yok dostum onda bir sorun yok.
  • Ben hayır diyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.