Şimdi Ara

Sevilmek nasıl bir duygu beyler (kız arkadaş tarafından) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
9.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Bırak sevgiliyi yaş 20 oldu kız arkadaş olmadı hiç

abi nasıl becerebiliyorsunuz yuh diyorum ya yuh!!! lisede felan hiç mi arkadaşın olmadı ya arkadaş diyorum sohbet ettiğin ohannes ya! yuh ya pes ya! ben çıldırdım senn yazını okurken.

Benim de olmadı sevgiliyi geçtim kız arkadaş bile olmadı tel rehberimde kız numarası dahi yokkarma lise çıkışlı olmama rağmen.

Neyse sevilmek kıskanılmak güzel şeydir sanırım,ama diyorum bazen kendime bir kız beni niye sevsin sevilecek neyim var ki? cevabı verince niye kız arkadaşımın sevgilimin olmamasının normal olduğunu anlıyorum.--Hiç bir şeyim yok.

• ben parayı severim
  • Ben anlatayım 0 derecede sevgilin sokakta senin işyerinin önünde gündüz 2den akşam 9a kadar bekliyor senin işten çıkmanı Öyle süslenip püslenmene gerek yok amele takımı pisliğin elbiselerinle git yanına ama o sana güzel gözükmek için uğraşır hesabı o öder o sadece senle olmak ister göğsünde yatmak uyumak ister sürekli cinsel açıdan senle olmak ister yer mekan farketmiyor keyfe keder bağırdığım zamanlar özür diler senin için ağlar , resmini öpüpte yatar ( çok gördüm ) öyle para pul bişi istemez yavan kuru ekmeğe razıdır ne bilim böyle benim ki..
  • bu dünya güzellerin yakışıklıların dünyası ... ee tabi yılmayıp zengin olanlar da en azından parayla satın alabildiği şeylerden dolayı mutlu
  • Bu parayla olacak bir iş değil içten gelen bir duygu
  • seversen .ikilirsin .ikersen sevilirsin
  • Berbat bi duygu surekli mesaj atmak zorundasin tripler sirf elini tutmak icin para harcicaksam varsin evlenene kadar sevgilim olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saman Kafa

Berbat bi duygu surekli mesaj atmak zorundasin tripler sirf elini tutmak icin para harcicaksam varsin evlenene kadar sevgilim olmasin

Yine aynı arkadaşımız ve yine aynı nick ve mesaj bağları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BFMontes

Beyler sevilmek değil de bir kızla sarıldığınızda o içinizdeki duygu var yaaaa. Hani böyle tüm abazalığınızın sona erdiği yerdir o duygu. Sadece sonsuza dek sarılmayı dilersiniz. Tabi sonra keklendiğinizi öğrendiğinizde

En baştan bilseydim ne sarılırdım ne yanına yaklaşırdım Bir de kafasından öptüydüm lan ben bunu hay kafama Safım harbiden la

• çok güzel bir histir eminim ki.. yasamamıs olsamda
    sizi kıskanan merak eden sizin gözlerinizde mutlulugu bulan ayrılık kelimesini bile düşünemeyendir gercekten sevenler.
    fakat şunu iyi anladım ki erkekler fazla sevgiye yada ilgiye dayanamiyor çabukça sıkılıyorlar.

• Seni kendinden çok düşünür, sabah onun mesajlarıyla uyanırsın, ne zaman kendini kötü hissetsen her zaman yanında o vardır, içip içip seni arayıp ağlayarak içini döker, öpersin, koklarsın, o yanındayken o an dursun istersin, gülüşü gülümsemesi gözlerinin içinin gülmesi en mutlu anlarından biridir şu hayatta. Belki hala birlikte değiliz ama bana çok güzel günler yaşattı ve bu hayatta her zaman özel bir yeri olacak. Ayda bir telefonda konuşuruz, arkadaşlığımız devam ediyor hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: Risk Budur

dh liler olarak hepimiz aynıyız beyler ne olacak bizim bu halimiz yahu?

abine kız istemeye gittiniz mi?

Gittik hocam ama olmadı.Kızın baska sevdigi varmis ama ailesi cocuga vermiyormus kizi
    Bizde bunu ogrendik baskalarindan hatta cocugu aradik sorduk anlatti herrseyi, kizin ailesi cocugun borclari var diye vermiyormus, cocuga acidik valla esyalari felan almis para biriktirmis ama ailesi vermiyormus.

Kiza sorduk kabul etti abimeede sirf o evden kurtulmak icin geldigi soyledi. Cok sukur resmi bisi olmadan bitirdik.

Suan baska kiz var o :-)

• quote:

quote:

abi nasıl becerebiliyorsunuz yuh diyorum ya yuh!!! lisede felan hiç mi arkadaşın olmadı ya arkadaş diyorum sohbet ettiğin ohannes ya! yuh ya pes ya! ben çıldırdım senn yazını okurken.

geri zekalı meslek lisesinde okudum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

dh liler olarak hepimiz aynıyız beyler ne olacak bizim bu halimiz yahu?

abine kız istemeye gittiniz mi?

Gittik hocam ama olmadı.Kızın baska sevdigi varmis ama ailesi cocuga vermiyormus kizi
    Bizde bunu ogrendik baskalarindan hatta cocugu aradik sorduk anlatti herrseyi, kizin ailesi cocugun borclari var diye vermiyormus, cocuga acidik valla esyalari felan almis para biriktirmis ama ailesi vermiyormus.

Kiza sorduk kabul etti abimeede sirf o evden kurtulmak icin geldigi soyledi. Cok sukur resmi bisi olmadan bitirdik.

Suan baska kiz var o :-)

hayırlısı olsun, siz hem kendi adınıza hemde kız için doğru olanı yapmışsınız.

• Sevildiğini bimek güzel de hele sevildiğini hissetmek var ki ...
  • quote:

quote:

quote:

pardooon

• quote:

quote:

quote:

quote:

pardooon

biz düz lise + üniversite 1 deyim hala yok :D demek ki mesele meslekte okumak değilmiş yapamayan imkan olsada yapamıyor

• Sevdiğim biriyle beraber olmadım hiç.Ama sevilmek, sen sevmeyince biboka benzemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.