Şimdi Ara

Sevilmek nasıl bir duygu beyler (kız arkadaş tarafından)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
9.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayatımda hiç yaşamadım bu duyguyu anne baba kardeş bunlardan bahsetmiyorum. sevdiğin kişi tarafından sevilmek nasıl birşey anlatılabilir mi bu? hep merak etmişimdir.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Sevilmek Nasıl Bir Duygu

Sevilmek, herhangi bir kişi için en tatmin edici duygulardan biridir. Birinin sizi koşulsuz olarak değer verdiğini ve sizi mutlu etmek istediğini bilmek, benlik saygınızı ve mutluluğunuzu artırabilir.

Sevilmek, değerli ve özel hissetmenizi sağlar. Partneriniz size ilgi gösterdiğinde, sizi dinlediğinde ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalıştığında, sevildiğinizi hissedersiniz. Bu, güvenli ve destekleyici bir bağ oluşturmanıza yardımcı olur, bu da genel refahınızı iyileştirebilir.

Sevilmemek, öte yandan, yalnızlık, izolasyon ve düşük benlik saygısı duygularına yol açabilir. Partnerinizin sevgisini ve takdirini hissetmediğinizde, terk edilmiş ve değersiz hissedebilirsiniz.

Sevilmek, hayatı dolu dolu yaşamanıza yardımcı olabilecek güçlü bir duygudur. Bir ilişki içindeyseniz, partnerinizin sevgisini ifade etmesini teşvik edin ve onların sevgisini takdir edin. Sevilme hakkınız var ve bu duyguyu yaşamak, hayatınızı önemli ölçüde iyileştirebilir.

Anahtar Kelimelerin Kullanımı:

• Sevilmek nasıl bir duygu: Sevilmek, değerli ve özel hissetmenizi sağlar.
    • Sevilmemek nasıl bir duygu: Sevilmemek, yalnızlık ve düşük benlik saygısı duygularına yol açabilir.
    • Sevilmek nasıl bir şey: Sevilmek, güvenli ve destekleyici bir bağ oluşturmanıza yardımcı olur.
    • Bir erkek tarafından sevilmek istemek: Bir erkek tarafından sevilmek, değerli ve arzu edilir hissetmenize yardımcı olabilir.
    • Sevilmek nasıl bir his: Sevilmek, hayatı dolu dolu yaşamanıza yardımcı olabilecek güçlü bir duygudur.
    • Biri tarafından sevilmek: Biri tarafından sevilmek, benlik saygınızı artırabilir ve mutluluğunuzu artırabilir.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Çok kızla çıktım ama hiç biri sevmemiş beni yani öyle diyolar . Bende merak ediyorum nasıl bişi , en çokta aşık olduğum bi kız vardı sonra sevgili olduk ayrılınca seni hiç sevmedim dedi ulan ne koymuştu .. bak dertlendim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghaijini

Çok kızla çıktım ama hiç biri sevmemiş beni yani öyle diyolar . Bende merak ediyorum nasıl bişi , en çokta aşık olduğum bi kız vardı sonra sevgili olduk ayrılınca seni hiç sevmedim dedi ulan ne koymuştu .. bak dertlendim şimdi
    valla bende merak ediyorum birinin seni düşünmesi , senin için endişelenmesi , seninle olmak istemesi felan hayatımda hiç görmediğim şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghaijini

Çok kızla çıktım ama hiç biri sevmemiş beni yani öyle diyolar . Bende merak ediyorum nasıl bişi , en çokta aşık olduğum bi kız vardı sonra sevgili olduk ayrılınca seni hiç sevmedim dedi ulan ne koymuştu .. bak dertlendim şimdi

Şu kızların çoğuna o beyin yük valla.
  • Ben de aynı ve yakın zamanda da görmeyi ummuyor-merak etmiyorum.

Evlilikte tadacağız inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

Ben de aynı ve yakın zamanda da görmeyi ummuyor-merak etmiyorum.

dh liler olarak hepimiz aynıyız beyler ne olacak bizim bu halimiz yahu?
  • quote:

Evlilikte bunu doya doya yaşayacağız inşallah.Beraber sarılıp uyumak bile bambaşka...
  • quote:

sevdiğin kişi tarafından sevilmek , bunu en iyi seni ilk zamanlar ve seven kişi seni terkedince ayrılınca vs. onun yokuluğunda anlıyorsun emin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karapuma_

sevdiğin kişi tarafından sevilmek , bunu en iyi seni ilk zamanlar ve seven kişi seni terkedince ayrılınca vs. onun yokuluğunda anlıyorsun emin ol

Alıntıları Göster
    O kadar güzel bir şey ki, 4 sene çıktığım birisinden bu hissi alamadım, ama toplasan 2-3 ay devam ettiğimiz beni eritti bitirdi, o kadarını diyim. Onu da anlamsız bi meseleden kırdım ama bi yanlış anlaşılmaymış heralde. Şimdi düzeltmeye yüzüm yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

O kadar güzel bir şey ki, 4 sene çıktığım birisinden bu hissi alamadım, ama toplasan 2-3 ay devam ettiğimiz beni eritti bitirdi, o kadarını diyim. Onu da anlamsız bi meseleden kırdım ama bi yanlış anlaşılmaymış heralde. Şimdi düzeltmeye yüzüm yok.

Alıntıları Göster
    4 Mevsim gibi. Bugün düşünür sever yarın kavga eder diğer gün barışır . En sonunda bir bakmışsın ayrılmışsın.

• Şunların haline bak ya ! Yazık

Bana karşı platonik birşeyler hissettiklerini söyleyenler oldu ama bende tatmadım maalesef. Onu bırak hiç kız arkadaşım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Şunların haline bak ya ! Yazık

Bana karşı platonik birşeyler hissettiklerini söyleyenler oldu ama bende tatmadım maalesef. Onu bırak hiç kız arkadaşım olmadı.
    Şahsen bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

Şahsen bilmiyorum

Alıntıları Göster
    seni annen gibi uyarması seni annenden önce uyandırması (mesaj atması) filan seni iyi hissettiriyor
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Zen Man

Şunların haline bak ya ! Yazık

Vay be hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

quote:

Alıntıları Göster
    Bırak sevgiliyi yaş 20 oldu kız arkadaş olmadı hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Bu konuda yalnız değilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risk Budur

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Bu konuda yalnız değilsin

Alıntıları Göster
    Sız boyle dusunursenız sevgılınız falan olmaz.Bır kızın senı sevmesını ıstıyorsan ondan cok ustun olacaksın her konuda.O derslerınde basarılı ıse sen daha basarılı olacaksın.O guzel ıse sen cok daha fazla yakısıklı karızmatık cool olacaksın.O cok guzel bır unı de okuyorsa sen daha ıyısınde okuyacaksın.Calısıyorsanız sen ondan daha fazla kazanıyor olacaksın ve araban evın varsa tamamdır.

Tum bunlar olmadan nasıl o duyguyu yasamayı dusunuyorsunuz anlamıyorumBırde gelmısler yas 20 sevgılım olmadı olmaz tabı neyın var kı ozellıgın ne yanı?Ustunlugun yok kı olmamıstır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.