Şimdi Ara

shaman hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elemental shaman oynuyorum. 34 levelim genelde dungeonlarda değilde normal görevlerle kasmaya çalışıyorum. ama sanki çok az vuruyormuşum gibi geliyor 250 bolt ile kritik 550 vuruyorum. fire totem 20 kadar vuruyor. 700 heallıyorum. sizce normalmi bu levelde. ikinci sorum 2 kere battle a girdim hunter oynarken (eskilerde) çatır çutur alıyodum adamları ama şimdi kill alamadan tamamlıyorum bgleri. ya ben bg mantığını bilmiyorum ya karakterim bok gibi. bir üçüncü sorumsa grimbatol horde arkadaşlar varsa yardımlaşmak isterim unutmuşum oyunu baya özellikle yakın leveller olursa beraber kasabiliriz iyi olur bence (:

• quote:

Orijinalden alıntı: zeppim

elemental shaman oynuyorum. 34 levelim genelde dungeonlarda değilde normal görevlerle kasmaya çalışıyorum. ama sanki çok az vuruyormuşum gibi geliyor 250 bolt ile kritik 550 vuruyorum. fire totem 20 kadar vuruyor. 700 heallıyorum. sizce normalmi bu levelde. ikinci sorum 2 kere battle a girdim hunter oynarken (eskilerde) çatır çutur alıyodum adamları ama şimdi kill alamadan tamamlıyorum bgleri. ya ben bg mantığını bilmiyorum ya karakterim bok gibi. bir üçüncü sorumsa grimbatol horde arkadaşlar varsa yardımlaşmak isterim unutmuşum oyunu baya özellikle yakın leveller olursa beraber kasabiliriz iyi olur bence (:

Hunter rog pala düşük level BG lerde kraliyet ailesidir. Onlar kadar tabii iş yapamazsın. Ayrıca takma ya oyunun dengesi 90da. Az vuruyorsan bile itemlerinle ve levelinle alakalıdır.

Tavsiyem, ench dön daha kolaydır sanırım düşük levelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• low level pvpnin kralı full heirloomlu disc priesttır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyem 65 e kadar enhancement oyna. 65 de sıkılırsan elementala geç, 80 de tekrar enhancemente geçip 85 de elementala dönüp 90 ol. Enhancement shaman, elemental dan daha iyi konumda gördüğüm kadarıyla, özellikle pvp de. Elemental çok kötü değil, yine iş yapar ama enhancement her zaman tercih olmalıdır. Elementalken os yi Restoya alırsan çoğu gearı ortak kullanabilirsin, bu yönden rahatlığı olur.
  • shamanı açarken forumda sordum ne yapmalıyım diye elemantal önerdiler hiç shaman oynamadığım için bilmiyordum gerçi hala bilmiyorum ama neyse :D birde enchant deniycem.
  • Elemental quest yaparken daha rahattır ama pvpde aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
  • bi videoda elemantal shaman hareket ederken çatır çutur skill atabiliyor. yani şuan benim haraket etmeden atmak zorunda olduğum skilleri. ileride bende öyle atabilecekmiyim?
  • quote:

bi videoda elemantal shaman hareket ederken çatır çutur skill atabiliyor. yani şuan benim haraket etmeden atmak zorunda olduğum skilleri. ileride bende öyle atabilecekmiyim?

Hareket ederken Lightning bolt atmak için glyph var.Onun haricinde Spiritwalker's Grace diye bir skill var.85 te açılıyor.Bunu bastıktan sonra koşarken skill cast edebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

quote:

bi videoda elemantal shaman hareket ederken çatır çutur skill atabiliyor. yani şuan benim haraket etmeden atmak zorunda olduğum skilleri. ileride bende öyle atabilecekmiyim?

Hareket ederken Lightning bolt atmak için glyph var.Onun haricinde Spiritwalker's Grace diye bir skill var.85 te açılıyor.Bunu bastıktan sonra koşarken skill cast edebiliyorsun.

glyph nedir bilmiyorum yeniyimde biraz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.