Şimdi Ara

Shimano BL-MT401 ve BL-420 4 Pistonlu fren incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 2 sene önce Carraro e-sportive bisiklet aldım çokda severek biniyorum. tek eksi yanı üzerinde gelen shimano mt200 fren sti. normal yolda sıkıntı yok ama yokuş aşağı bisikleti durdurmak yavaşlatmak elimi yoruyordu. bisikletin aksesuarlarıyla ağırlığı 25-26 kg. bende bisikletçi arkadaşım tavsiyesi üzerine MT-401 kol ve mt420 4 pistonlu sete geçtim. Arka frende eski hortumu sökmedik. Üzerinde gelen mh90 hortum yerine mevcut mh59 üzerine kurulum yaptık şimdilik bir sıkıntı olmadı. Önde zaten kurulu olduğu için mh90 hortum var. frende bir fark bekliyordum ama bu kadar fark olacağını hayal bile etmezdim. artık çok basit bir şekilde bisiklet anında duruyor. 12 kg bir bisiklet nasıl rahat duruyorsa öyle oldu. bazen elim eski alışkanlık sıkıveriyor, tekelek kayıyor. elim küçüktür ulaşımda bir sıkıntı yaşamadım. kollar ne çok yumuşak nede mt200 kadar sert. tam ayarında olmuş. iyikide almışım paramın her kuruşuna değdi diyorum. henüz rotorü (Sm-RT10) değiştirmedim bile. ileride onu değiştirsem ne olur bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevota -- 11 Nisan 2022; 17:6:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.