Şimdi Ara

siemens cx 70 we msn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR NE OLUR BANA YARDIM EDİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
    BENİM TELEFONUM SİEMENS CX 70...MSN YÜKLEDİM (MİG33) AMA AÇMIYO
    ACABA GPRS AYARLARIYLA İLGİLİ BİŞİ Mİ?????????????????
    CEWAPLARSANIZ ÇOK SEWİNİRİMM

• İLK ÖNCE VERİ BAĞLANTISINDAN HTTP PROFİLİNDEN HANİ OPERATORU KULLANIOSAN DATA VE WEB Nİ SEÇ ÖRNEĞİN TURKCELL WEB VEYA TURKCELL DATA GİBİ SORA ALTINDA 300 YAZAN BÖLÜMÜ 1000 YAP SORA TARAYICIDAN TURKCELL GPRS VEYA AVEA GPRSİ SEÇ SORA GPRSİ AÇ WE BAĞLAN BU ARADA MİG33 TE REGİSTER FLN YAPMAYI UNUTMA
  • saol çok yardımcı oldun ama olmadı
    mig 33 register nasıl yapcam??????*
  • bılen varsa s65 olanıda anlatsın bı zahmet
  • bu anlattığım yöntem siemens tellerinde aynıdır 65 75 serisinde fln mig33 ü açtığında tcp yi seçğosun sora kullanıcı adı weya şifre ister tam hatırlayamıorum şu an istediğini yazarsın sora register fln yazısı çıkarsa bas fln sora msj gelcek teline onay kodu onay kodunu yazıp girersin
  • arkadasşlar mig33 60 kb ta 1 kontor düşüyo programı cep telefonunuzdan wap.mig33.com dan indirebilirsiniz...

program için gerekli ayarlar:

internet profillerinde yeni bir profil olusturun bu olusturduğunuz profilde sadece isim ve apn ye internet yazın baska bir şeye dokunmayın..olusturduğunuz profili kullanılan profil seçin
    ondan sonra programın yüklü olduğu yere gelin secenekten http profiline girin ordan servis sağlayıcısını internet seçin ve kaydedin

gprs açıp proya girin karşınıza bağlantı türleri çıkarsa tcp yi şeçin ve ilerleyin karsınıza register ve login cıkacak register diyin bir username ve şifre olusturun(en az 6 karekterli) aşağıda mobile.... diye bi bölüm var onada numaranızı 90..... şeklinde girin bunu yaptıktan sonra size bir sms gelecek gelen sms te bir kod olacak proyu tekrar açtığınz zaman enter code dan kodu girin..açılan sayfada login diyin aldığınız kullanıcı adını ve şifreyi girin menuden msnyi secin geriside çok kolay mail adresinizi ve şifrenizi girdğiniz zaman herşey tamam olur..

• kardesim cok saol ya cok işime yaricak bu
  • razik kardesim benim tel m65 dediklerinin aynısnı uyguladım ve suanda sadece tel no kısmında kararsızım +90 mı yazacagz yoksa sadece 90 mı ? ,
    bi de kardes ben daha önce yapmıstım 1 defa grdim sonra yanlıslık yaptım olmadı anlıyomusn ? bana bi yardımcı olurmusun ?
  • Beyler bnm bildiğim cx70 lere msn prog. u atılmıo.. ama werdiin ii oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.