Şimdi Ara

Siemens Maaşları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
10.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektrik Mühendisi yeni mezun giriş maaşı hakkında bilgisi olan var mı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Siemens Maaşları

Siemens, dünya çapında faaliyet gösteren bir teknoloji devi olup, Türkiye'de de önemli bir oyuncu konumundadır. Siemens'te çalışanların maaşları çeşitli faktörlere göre değişmekle birlikte, genel olarak sektör ortalamalarının üzerinde olduğu bilinmektedir.

• Siemens Mühendis Maaşları: Siemens'teki mühendisler, uzmanlık alanlarına ve deneyimlerine bağlı olarak genellikle yüksek maaşlar almaktadır. Siemens mühendis maaşları 2023 yılında ortalama olarak yıllık 65.000 TL ile 150.000 TL arasında değişmektedir.

• Siemens Maaşları Türkiye: Türkiye'de Siemens maaşları, pozisyon ve kıdeme göre değişiklik göstermektedir. Ancak genellikle sektör ortalamalarının üzerinde olduğu belirtilmektedir.

• Siemens Gamesa Maaşları: Siemens Gamesa, Siemens'in rüzgar enerjisi birimidir. Siemens Gamesa maaşları, diğer Siemens iştiraklerine benzer şekilde rekabetçidir.

• Siemens Healthineers Maaşları: Siemens Healthineers, Siemens'in sağlık teknolojileri birimidir. Siemens Healthineers maaşları, sağlık sektörü ortalamalarının üzerinde olma eğilimindedir.

Siemens'te maaşlar, performans, deneyim, eğitim ve sektördeki talebe bağlı olarak belirlenir. Siemens, çalışanlarına rekabetçi ücretlerin yanı sıra sağlık sigortası, emeklilik planı ve eğitim fırsatları gibi kapsamlı bir yan haklar paketi de sunmaktadır.

Siemens'teki maaşlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için şirketin web sitesini ziyaret edebilir veya bir işe alım uzmanıyla iletişime geçebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Siemens değilde Schneider Electric te çalışıyorum 3bin alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Siemens değilde Schneider Electric te çalışıyorum 3bin alırsın.
    benim dayı oğlu sepaş diye elektrik dağıtım şirketinde açma kapatma da çalışıyor 3.5 alıyor saat ücteti 17₺ sen ne diyorsun be demek bir müh gelse adamlar 10k verecek
  • General Electric'te çalışmaktayım. 6 bin dolar maaş.
  • Siemens'in yeni mezun alması için bayağı iyi seviyede olman lazım. Ingilizce'nin yanında Almanca da lazım diye biliyorum. Ve tabii girilirse maaşı da çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 8 Aralık 2018; 11:36:24 >
  • 6000 TL'ye kadar çıkıyor olmalı.
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Dolar? Kaç yıllık tecrübeniz var
  • huytergan kullanıcısına yanıt
    Abd'de, haliyle dolar. 3 sene ABB Group'ta çalışmıştım. 4 senedir de buradayım.
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Hangi okul mezunusunuz? ABB’den biri vasıtasıylamı GE Abd’ye geçtiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.