Şimdi Ara

SIFIR KM GOLF ALACAĞIM. KARAR AŞAMASI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 134 bin tl golf sıfır olarak bulmak gerçekten zor şansınız varmış hocam. 1.0 çekmez diye düşünmeyin gayet iyi gidiyor internette bolca testleri mevcut. Ek olarak manuel olmasında avantaj aslında dsg nin sorunları ile uğraşmazsınız.
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Eskidendi o fiyat artık 179bin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıtlıktan çıkmış gibiyiz. 200 k ya golf yok. 150k ya bulabilirsen şanslısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dead

git pejo 508 fln al dicektim de sen oyle fiyatlar yazmissin ki anlayamadim?
    sirket ustune ya da engelli araci mi alcaksin da boyle fiyat teklif etmisler aciklar msn biraz??
    hocam sahibinden 141 -144 arası var sıfır yazmıslar 1.0 midline plus manuel.

Vallaha ben 1.0 motor arabaya binmem kimse açıklama yapmasın şöle iyi böle testleri var diye. TR de mtv sıkıntısından dolayı kastıkca kastılar. Seneye 0,50 TSİ cıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

Opsiyonladigin midline araci al, comfortline olan gelecek derlerse onu da opsiyonla kapora ver. Arac gemiye yuklenince midline olani +5 bin ekleyip sat, digerini al. En fazla 1 hafta surer elden cikarmasi.

Kaldi ki comfortline gelecek mi belli degil, riski en aza indirip faydayi maksimuma cikarmanin tek yolu bu.
    2020 vw fiyat listesine 1.0 otomatik comfort fiyatı yazılmış, lakin yetkili bayi gelmeyecek dedi. bende madem gelmeyecek neden fiyat listesine koyuyorsunuz dedim. yanlış hatırlamıyorsam bir model daha söyledi o da 2018 den beri gelmiyor ama fiyat listesine koyuluyor dedi. Sanırım satışş stratejisi uyguluyorlar. 1.0 otomatiğin fiyatını gelmese bile verip 1.5'in fiyatına razı etmek için.

Neyse bunlar bir yana yukarıda yazdığınız bana çok mantılı geldi. 1.0 otomatik comfort gelecek olursa opsiyonlayıp elimdekini rahat elden çıkarabilirim. Zaten satın aldığım fiyat şu an sarı sitedekilerden 10 bin uygun.

Forumu bu yüzden seviyorum. Değerli yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Allah herkesiz gönlüne göre versin diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dead

git pejo 508 fln al dicektim de sen oyle fiyatlar yazmissin ki anlayamadim?
    sirket ustune ya da engelli araci mi alcaksin da boyle fiyat teklif etmisler aciklar msn biraz??
    Şahsi olarak alıyorum. Şirket veya engelli değil.
  • Sarı sitedeki 2017 - 2018 20 - 30 bin km'deki comfort golfler aşağıda;

Bunları almak yerine 2019 sıfır km 133.900 midline manuel gerçekten mantıklı geldi.

Uzay Otomotiv'de 137.000 TLye aynı araç var. İsteyen alabilir. Benden söylemesi;

SIFIR KM GOLF ALACAĞIM. KARAR AŞAMASI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajinton -- 18 Ocak 2020; 13:42:14 >
  • 1.0 alma. 4 yıllık / 60bin km 1.2 tsi golf kullanan biri olarak diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020'de benzer indirimi yapmayabilirler. 1.0 TSI ise tüketim performans konusunda oldukça iyi. Pişman olmazsınız, alın geçin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

2020'de benzer indirimi yapmayabilirler. 1.0 TSI ise tüketim performans konusunda oldukça iyi. Pişman olmazsınız, alın geçin.
    Ben daha önce 1.0 polo 75 bg kullandım. Bu yeni tsi motorda beni tatmin eder.
    2500 devirde 120 km ile rahat gidiyor araç testlerini de izledim.
    Aracı aldıktan sonra yorumlarımı yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajinton

Ben daha önce 1.0 polo 75 bg kullandım. Bu yeni tsi motorda beni tatmin eder.
    2500 devirde 120 km ile rahat gidiyor araç testlerini de izledim.
    Aracı aldıktan sonra yorumlarımı yaparım.

Alıntıları Göster
    75 beygirlik atmosferik araçtan sonra 1.0 115 TSI size performans anlamında çok farklı şeyler düşündürür. :)

İyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

hangi bayide 134 e golf kalmış? ayrıca 2019 model ikinci eli 200 olan dsg comftortline golf ü bayi 2020 model olarak 153 e mi veriyor?
    Sahibinden üzerinden 1.5 TSI fiyatlar sıfır olarak 200 bin bandında yapılan indirimlere sasirilmamali , şuan piyasada 200 bin bandında alinicak en iyi araba bana göre 1.5 TSI highline.

• yeni octavia 1.0tsi bosline manuel geldigi anda 150.000tl bandindaki golfler cop olacak

• Paketi yüksek olanı al

• Ajinton A kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa golfler ne zaman geliyor ?

• Otomatik ve bir üst paket farkı 15bin tl ise ben ona yönelmenizi tavsiye ederim.Artık araç satışında otomatik daha talep görüyor ve sizin açınızdanda büyük bir rahatlık.
  • Kazall kullanıcısına yanıt
    Ağustos
  • alacağın gold highline paket değilse boşuna alma git civic al. hightline almalısın

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

nerde 156 bin? TDİ dsg mi?

Alıntıları Göster
    evet tdi yani dizel. hayalet ekran vs de vardı tam full yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

hocam sahibinden 141 -144 arası var sıfır yazmıslar 1.0 midline plus manuel.

Vallaha ben 1.0 motor arabaya binmem kimse açıklama yapmasın şöle iyi böle testleri var diye. TR de mtv sıkıntısından dolayı kastıkca kastılar. Seneye 0,50 TSİ cıkar.

Alıntıları Göster
    Size sonuna kadar katılıyorum hocam cücük motorlu 1.0 araba alıyorsun güya 1 tık az yakacak diye ona da dizel araç parası çekmişler.
    Çok net konuşuyorum 100 bin TL üstüne benzinli arabayı bana kimse aldıramaz. Benzinli araba bu nihayetinde hayvan gibi yakacak ki bu yüzden binerken de psikolojim bozulur rahat binemem. Araba alacaksam rahatça her yere her mesafeye surebilmeliyim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.