Şimdi Ara

SIFIR KM GOLF ALACAĞIM. KARAR AŞAMASI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

6 aydır, sıfır başlığını takip ediyorum...
    Hiç uğraşma. 1.aracı al kenara çekil.
    Piyasa fena. Kimseye de nerden alacagını söyleme, sahte kimlikle senden önce gider alırlar.
    Sen alırken sor, ellerinde fazla varsa 1 den, gel başlık aç...
    Teşekkür ederim.
    Midline aracı almaya karar verdim.
    Çünkü dediğiniz gibi piyasa fena, bugün almadığımız sıfır araçlar 6 ay sonra 20 - 30 bin fazlaya alınıyor.
    Alıp kenara çekilip işime gücüme odaklanacağım.
    Birkaç aydır sıfır araç araştırması içindeyim, artık psikolojik olarak yoruldum
  • İleride keşke otomatik alsaymışım diyeceksin, bu sözümü unutma.

• Ben de araçlarımı senin bahsettiğin gibi almıştım. Bayi bayi gezip, liste fiyatlarına aldırmayıp bayinin önceden kota doldurabilmesi için alımını yaptığı araçlara bakıyordum. İkinci el fiyatına sıfır araç almış oluyordum. Çok da dillendirmeseydin keşke. Konu direk sıcak fırsatlar. Arayanı çok olmuştur. Gerçi kaporanı vermişsin. Cayabileceklerini düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulkibey

25.000 lira etmeyecek sıradan teneke araca 150.000 lira istiyorlar, ne hale geldi ulke...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-orjinal-sunroof-dsg-773942078/detay/

biraz daha koyunca sıfır alıyorsun öyle piyasa

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

İleride keşke otomatik alsaymışım diyeceksin, bu sözümü unutma.
    Sıfır km otomatikler 175.000 fiyat almıştım ama aaraçlr opsiyonluydu.

Ben 133.900'e alıyorum 20.000 kredi ile,

yani otomatik alabilmem için 61.000 TL borca girmem gerekiyor.

bana hiç mantıklı gelmiyor. İnşallah bir sonraki aracım otomatik olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

Ben de araçlarımı senin bahsettiğin gibi almıştım. Bayi bayi gezip, liste fiyatlarına aldırmayıp bayinin önceden kota doldurabilmesi için alımını yaptığı araçlara bakıyordum. İkinci el fiyatına sıfır araç almış oluyordum. Çok da dillendirmeseydin keşke. Konu direk sıcak fırsatlar. Arayanı çok olmuştur. Gerçi kaporanı vermişsin. Cayabileceklerini düşünmüyorum.
    araç aldınız mı merak ettim?
    kapora verdim, işlemler başladı nüfus cüzdanı vs. gönderdim. cayacaklarını sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajinton -- 18 Ocak 2020; 10:40:15 >
  • Ajinton A kullanıcısına yanıt
    Fark 15bin demiştiniz ya ben ona istinaden dedim.

• Arkadaşlar bilgi için yazıyorum.

Uzay Otomotiv'de benim aracın aynısı var.

137.000 TL
    Golf Midline Plus + Dijital Klima + Far, Yağmur Sensörü Kararan Dikiz Aynası
    Seramik Kaplama ve Cam filmlerini hediye veriyorlar.

İsteyen alsın forumdan, yabancıya gitmesin.

Telefon: 0212 313 4433
    2020 golflerde dizel seçeneği gelmeyecek deniyordu ne oldu ona Bu arada highline dizel 251 bin lira olmuş, üzerine 4 daha koysan sıfır A180 dizel alıyorsun
    Tebrik ediyorum bu arkadaşları. Öpülmek isteyeni öpeceksin bu ülkede.

Yaşadığınız şehir istanbul ise elbette otomatik almak daha mantıklı ama 134 bine manual de olsa çok iyi fiyat. Bu arada 1.0 tsi çok ta güzel gider. Ben 2008 de 1.4 tsi Golf aldığımda çekmez, gitmez, sorun çıkarır dediler ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Şimdi 1.0 için aynısını söylüyorlar demek :)
  • Ülkemizde bu günkü şartlarda iyi bir fiyat ama Midline Plus'da donanım olarak neredeyse hiç bir şey yok.
    Bu eder neden böyle derseniz,birisi önceden sipariş vermiştir ama sonra zamanında gelmemesinden yada caymıştır bayillerde bu edere satışa çıkarmıştır.

Size hayırlı olsun ama sırf Golf diye ben tercih etmezdim boş bir otomobili.
  • 15 bin koy bekle hocam arada çok fark var, sonra pişman olursun.

• Baktığın aracın 1.0 TSİ dsg olanı geleceğinden emin misin? İnsanları yanlış yönlendirmemek lazım, o aracın o fiyattan satılacağı meşhul diye anladım yazışmalarınızdan. Manuel olanı alıp geçin diğer 2020 araçlar daha ortada yok ki

• Opsiyonladigin midline araci al, comfortline olan gelecek derlerse onu da opsiyonla kapora ver. Arac gemiye yuklenince midline olani +5 bin ekleyip sat, digerini al. En fazla 1 hafta surer elden cikarmasi.

Kaldi ki comfortline gelecek mi belli degil, riski en aza indirip faydayi maksimuma cikarmanin tek yolu bu.

• Golf alma her şeyi full dizel 1.6 seat leonu xcellence paket led fardan tut geri görüş kamerasına vs 156 bin tlydi

Topluca şikayet edilseler, devlet bunun önüne geçer ama ülkedekiler de umursamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Golf alma her şeyi full dizel 1.6 seat leonu xcellence paket led fardan tut geri görüş kamerasına vs 156 bin tlydi
    nerde 156 bin? TDİ dsg mi?
  • git pejo 508 fln al dicektim de sen oyle fiyatlar yazmissin ki anlayamadim?
    sirket ustune ya da engelli araci mi alcaksin da boyle fiyat teklif etmisler aciklar msn biraz??

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.