Şimdi Ara

Sıfırdan başlamayı düşünen veya başlayıp yanlız kalmış olan varsa içeri.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese. Birkaç ay önce oyunu uzun zamandır oynayan birkaç arkadaşım ile wow'a başladım. Benim hayatımda ilk wow oynayışımdı. Bu güne kadar yok çok skill var alışamam yok millet çok güçlü vs diyerek başlamamıştım. Şimdi diyorum ki keşke daha önce başlasaymışım. Twisting Nether serverında arkadaşlar ile bir süre devam ettim. Daha sonra biri oyunu bıraktı birisi classic'e geçti yanlız kaldık. Şuanda 120 bm hunter oynuyorum. Main karakter olarak Mag'har shaman yapıcam o yüzden BFA daki war campaign'i bitirdim. Honorbound ile exalted olmaya da yaklaşık bir 10k rep kaldı. Ondan sonra bir mag'har açıp sıfırdan sırası ile tüm dlc leri oynayarak wow un ilk çıktığı günden bu zamana kadar lore da gelişen olayları sırası ile oynayıp öğrenmek (yani görevleri okuyarak oynayacağım) ve shadowlands gelene kadar hali hazırdaki lore u olabildiğince bitirmek istiyorum. Görevlerden arta kalan zamanda da farm yapıp olabildiğince gold biriktirmeyi düşünüyorum. Shadowlands geldikten sonra da pvp işlerine yavaştan adım atmayı planlıyorum. Özetle maghar orc u açıp sıfırdan kasmaya başlayacağım ve bu süreçte eğer oyuna başlamayı düşünen veya hali hazırda başlayıp tek oynayan arkadaşlar varsa birlikte devam edebiliriz. Özellikle kalabalık türk guild lerine şimdilik girmek istemiyorum çünkü yardımcı olan ilgilenen pek olmuyor herkes işinde gücünde çünkü. Karakter belli bir seviyeye geldikten sonra iyi bir guild bulup gireriz. Buarada 28 yaşındayım ismim Onat.

• Başlamak isterdim ancak o zamanları artık aileme çocuğuma ayırmak istiyorum. Pc başında zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun ama motosikletle ,bisikletle dışarı çıkıp eve geldiğimde sanki saatler geçmiş gibi oluyor ama bir bakıyorum en fazla 2 saat olmuş.İnsanlarla kanlı canlı iletişime geçmek daha iyi geliyor. Sonra pc de Hots açıp 2 el atıyorum toplam 40 dakika sürüyor ohh mis. Neydi şu wow'da geçen ömrüm. Bir oturuyordum kalktığımda 10 saat olmuş.

Acıdım o zamanıma artık
  • Hocam bu gördüğün araç ile çadırda kalarak 16 tane ülke gezdim. Özetle ikisini de tadında yapmak lazım :) ben Cafe ye sahile inmem kampa doğaya çıkarım. Yapamıyorsam da evimde oturur oyunumu oynarım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.