Şimdi Ara

Silaha Str ve İnt Basmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu oyunu 1 aydır oynuyorum herseyini anladim ama tek anlamdigim silaha str ve int nasil basisliyo yada basiliyomu yoksa sadece yaratiktanmi dusuyo. bide normal bi silahi seal of star yapabilmenin bi yolu varmi bana yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkürer

• Oyundaki hiçbir iteme str yada int basamazsın, sos ta yapamazsın.Bu niteliklere sahip bir item yaratıklardan düşer ancak.Elixirin varsa + basabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattin -- 21 Mayıs 2006; 9:37:19 >
  • oyunda hiç bir item a int veya str basılmamakta ama bu özelliklere sahip itemlar monsterlardan düşmektedir npc lerde de bulunmaz. Aradığın özeliğe sahip item ı pazarı dolaşarak bulmaya çalışmalısın sabır isteyen bişeydir bu da. Sos ise tamamen şansına bağlıolarak düşebilir, sos da sonradan yapılan bir şey değildir. Nadir olduğu için bu itemlar yüksek fiyatlara satılmaktadır ayrıca
  • nasıl
  • bekleyin silahın ozellıklerını arttırmak beta surumden kurtulunca geliyor silaha burnhouru %100 narttıran bi sey basabilecez elixir gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Randall

bekleyin silahın ozellıklerını arttırmak beta surumden kurtulunca geliyor silaha burnhouru %100 narttıran bi sey basabilecez elixir gibi

o zmn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.